.

100tk dhl DC5-24V 5A Keha Kaugjuhtimisega Automatiseeritud PIR Liikumisandur Lüliti DC pistik LED valgus

100tk dhl DC5-24V 5A Keha Kaugjuhtimisega Automatiseeritud PIR Liikumisandur Lüliti DC pistik LED valgus

301.00
€ 265.00 -12 %

Kaupadest
Poes


Uute tulijate andur swithches, wholesales hind on palju compatitive, teretulnud, saatke päring! kõik meie andurid on professionaalne ingliskeelne kasutusjuhend ,pakend on värv või valge kast, kui te aga ei soovi, saate printida oma firma logo, kui kogus on suur.
Kirjeldus tööpinge : DC 5~24 V koormusvool : 5 A, Kaugseire meetod : Passiivne Temperatuur : -20 ~ +50 kraadi Avastamise ulatus : 120 kraadi Käivitada nii : pidev vallandada Avastamise kaugus : 5 M~7 M Suurus (L*W*H) : 50*40*22.5 mm
funktsioon : Rakendused : 1. inimesed tulevad sisse , inimesed lahkuvad ,kui viivituse ,automaatselt välja lülitada. 2. Saab kohandada viivitus (2-360 sekundit). 3. Sobib kasutamiseks automaatse valgustuse nagu koridor, koridor, vannituba, kelder, ladu, garaaž ja muud kohad, automaatne ventilatsioon heitgaaside ventilaator ja muud automaatika-ja elektriseadmed. 4. Heleduse kontroll : kas heleduse kontroll. (Vastavalt kliendi soovile pluss valgustundlik) 5. Kui soovite suurendada valgustundlik funktsioon, andur on ainult tööle, õhtul, päeval ei tööta. 6. Juhuslik aeg : 15 sekundit. (Saab kohandada vastavalt kliendi soovile kohandada vahemikus 2 sekundit kuni 120 minutit) 7. Temperatuuri kompensatsioon : eriline temperatuuri kompensatsioon chip, vähendada, et sensori kaugus mõjutab temperatuur.
Pakend :
100x 5 A PIR Inimese Keha Infrapuna Liikumisandur

Tunnused

värv:
Must, Valge
Toote Tüüp:
Lülitid
Garantii:
2 aastat
Lüliti Tüüp:
Temperatuuri Lüliti
sertifitseerimine:
CCC