.

alumiinium väravad sõiduteele väravad on sepistatud rauast väravad on sepistatud rauast väravad hench-30

alumiinium väravad sõiduteele väravad on sepistatud rauast väravad on sepistatud rauast väravad hench-30

€ 245.00

Kaupadest
Poes


Shanghai Henchuang Industry Co.,Ltd spetsialiseerunud proudction puhas käsitsi sepistatud rauast sepistatud tooted,kvalifitseeritud toodetud tooted eksporditakse Euroopasse ja Ameerika Ühendriikide jne rohkem kui 20 arenenud riikides. Nagu tarbija, kes soovivad osta rauast toodete, me tutvustada teile mõned vajalikud teadmised punkte, et kaitsta teie kasuks.
1. Näiteks sepistatud väravad,kas on vaja sepistatud ?Tavaliselt me osta ruudu teras on sile, sepistatud see tähendab, et me, kasutades kivisüsi küte ruudu terasest, ning seejärel kasutage õhu haamriga peksmise teras on neli külge .seda muuta teras on kujundid, et saada rohkem kena ja kunsti effecence, võrreldes nr sepistatud rauast tooted, sepistatud rauast tooteid, mis üha enam tootmise käsitöö ja tootmise ajal,on vaja palju kogenud sepp, et peksmine terasest differenct foged kujundid, eriti, kui toodavad keeruline sepistatud väravad,sepistatud peksmine raua kaunistamiseks lilli osi, mida saab näidata võltsitud võlu ja effecence, allpool on lihtne skeem, et kuvada väike sepistatud rauast sepistatud väravad käsitöö sissejuhatus.
Nii et saate ennast tegelikele vajadustele, kas valida sepistatud käsitöö või mitte ? kui soovid teha parima tahad luksus ja high-end atmosfääri sepistatud tooted, soovitame kasutada sepistatud, kui soovite salvestada raha, mida ei ole vaja kaaluda, sepistatud käsitöö.
2.Umbes raua toodete anti-rooste ,väljaspool, kasutades soovitame kuumtsingitud galvaanimisega,siis võib olla kindel, valmistatud rauast toodete 30 aastat ei roostetamine. thie tsingitud käsitöö võib olla kindel, raua tooteid kogu pind kaetud paksu kihiga, tsingi kihti, näiteks väljas suur-voltaeg traat postid kõik on seda kasutanud, kuumtsingitud galvaanimisega methold anti-rooste. Kui raud on materjal tsingitud materjali toodavad, ei kuumtsingitud galvaanimisega ajal päike ja sajab ,kui raua materjal, sees on roostes või vihmavesi siseringi raua toru, pärast mitu korda läheb see korrosiooni seest värvi ja lõpuks mäda & katki. seega on meil vaja teada, kas on kuumtsingitud galvaanimisega käsitöö kinnitada tootja selgelt.
3.Umbes raud tooted on värv , kodu, kasutades loodame, et värv võib kasutada pikema korda , tavaliselt odavaim värvi võib kasutada 1 aasta jooksul pärast 1year värvi kukuvad ise. lähis värv võib kasutada 2-3 aastat. parim paint võimalik, kasutades 10-15years ei fade ei kuulu . insener-projekti tootja jaoks raha säästa siis kasutades odavaim värvi. sest ka müügi lepingute hind on odavam. Kodu & villa, kasutades soovitame kasutada hea värvi ,seda saab teha kindel, et sa 10-15 aastat ei ole vaja remont värvi töö, raua tooteid ja saab parandab raua tooted on luksus klassi . see vajab , soovitame raua toodete krunt kasutades 50% tsingisisaldus epoksü tsink-rikas, happevaba primer ,
kui ülekuub, kasutades täiustatud fluorosüsivesinikel matt musta värvi viimistlusega.
4.Raua tooted on kohandatud tooteid, hind mitte ainult otsustada, mida eespool punktid, kuid on ka disain stles,materjal, suurus,tootmise aeg,töötajate töö -, poola-ja tuhk,puit juhul pakkimine ,veoteenused tasud jne. kõik need moodustasid lõpliku raud tooted 's nihutama hind.
Palun vaadake allpool meie sepistatud tooted, tootmise protseduurid, me ootame head koostööd teiega .
Parem tegele, palun helistage või lisage meie Mob/Whats APP : +8618221436889 (Zhu)

Tunnused

Materjal:
Raud
Avamine Muster:
automaatne
Mudeli Number:
Hench
Avatud Stiili:
swing