.

kaasaegne elegantne täispuidust köögi kapis suurepärane disain ja kvaliteet, laevanduse, mere -

kaasaegne elegantne täispuidust köögi kapis suurepärane disain ja kvaliteet, laevanduse, mere -

€ 1995.00

Kaupadest
Poes


Kaasaegne Elegantne täispuidust Köögi Kapis Suurepärane Disain ja Kvaliteet PAK on 1 set & Shipping Mere
Kiire Sirvimine : 1), köök kapp, kõik mõõdud ja disain ja värv võiks olla kohandatud. - Tere tulemast oma disaini kui teil on üksikasjalikud joonised sisaldavad plaani joonistamine ja kõrgus joonistus. - Disain, kui sul on ainult köögi kujundus. 2) Mitte ainult köögi kapis, ka kohandada, muutes magamistoas riidekapid / walk-in kapid ning vannitoa ja pesu kapid. 3) PAK on 1 komplekt, võiks oma projekti või teie enda kodus. Detailne Toote Kirjeldus : Punkt täispuidust Köögi Kapis - Kohandatud tooteid Kapi Korpuse Materjal Vineer Juhatuse Ukse põhimaterjal täispuidust Värvid erinevad värvid on saadaval Ukse Pinna Viimistlus Värvimine Countertops Kvarts kivi, marmor, kivi, graniit kivi Size Standard Suurus :
Aluskapp ( H = 36", D = 24")
Seina kapp ( H = 32", D = 15")
Kõrge Kapp ( H=94", D=24") Non-standard : customize teha kui ühe kliendi nõudmisel Funktsioonid Eco - sõbralik, Lihtne puhastada ja hooldada kriimustuskindel ja korrosioonikindel niiskuskindel Happe ja leelise vastupidav kokku pandud pakett, lihtne paigaldada oma jobsite Rakendused : Kohandatud Köögi Kapis on tehtud spetsiaalselt klientidele. See väldib nõrkus vana lõpetanud, Köögimööbel, et see on erinev, et täita ruumi. Kuid äsja kohandatud Köögi Kapis võiks sobitada erinevaid Köök suurusega, sest see on õige, mis on toodetud vastavalt ruumi suurusele. See on sobiv kodu köök, hotelli köök, söögituba, köök.
Palun saatke meile E-mail ( müügi #one-stophome.com, kasuta @ asemel # ) kui sa vajad rohkem teavet.
Eee Eluaseme Co., Ltd. Veebileht :
Olemas Köögi Ukse Stiile : Saadaval Lae Read : Saadaval Deco Veerud : Saadaval Käepidemed : Pakett Kapid - iga ühik kapp on ühes karbis kastid : Pakett Countertops - vineeri juhtudel Shipping Marks - lihtne leida kõike jobsite kiiresti võtke meiega ühendust, et kohandada oma idee Köögi Kapid : )

Tunnused

Mudeli Number:
EH-KC021