.

siseuksed välisuksed, antiik-uksed

siseuksed välisuksed, antiik-uksed

€ 1190.00

Kaupadest
Poes

Nagu te teate , meie firma töötab sepistatud metallist toodete valdkondi rohkem kui 7 aastat. näete meie aliexpress pood oli juba 7 aastat järjest kogemus. selles aliexpress me ainult tähistatud 10 kg, kui toodete kaalu. mõned me tähistatud, vaba shipping, me aga tegelik kasutamine on mereteede, me pakkimine meie tooted nagu puidu puhul,ja palume meie laevandus ekspediitor, kui palju laevaliini kulud oma kodune aadress, Esimene samm, me saime merevedude kulusid. Teine samm,me arvutada meie toodete kulu. Näiteks selline B C ärimudeleid, meil on kohandatud disaini teenust, ja ka me arvestame hinna kulud. nii et meie hind peab olema konkurentsivõimeline, kui kliendid on kohalikud hinnaga rohkem ja paremini, meie toodete kvaliteeti ka palju parem, kui kohalikud, et me saaksime satisify meie kliendi soovil, nii et põhjus, miks me saame töötab hästi. eriti meie rauast uksed on väga populaarne eksport USA,Ca,Austraalia, Euroopa riikides. jne. kuna meie hind ja kvaliteet on väga hea, kui kohalikud on konkurent. Selle põhjus. me alati teile parima hinna soovitus, kui palju kogumaksumus tarne teie kätes. ja sa ei pea muretsema tooted, pärast seda, kui me teinud, saadame teile custom disain CAD joonise, ma saadan sulle pildi iga sammu ajal meie koostöö ja lõpuks me saadame sulle puit juhul, kuidas ohutuse pakkimine meie tooteid. me korraldame broneerimine laeva, saadame teile konossemendi, kindlustus -, pakendamis nimekirja. arve. jne. sa lihtsalt waitting kodus, et võtta maha puit juhul. On sõnu, Kui teil on vaja mis tahes sepistatud rauast /metallist toodete, vastake võtke meiega ühendust telefoni või Whats App msg oma päring meile (+86 182 2143 6889 )
Shanghai Hench Industry Co.,Ltd spetsialiseerunud proudction puhas käsitsi sepistatud rauast sepistatud tooted,kvalifitseeritud toodetud tooted eksporditakse Euroopasse ja Ameerika Ühendriikide jne rohkem kui 20 arenenud riikides. Nagu tarbija, kes soovivad osta rauast toodete, me tutvustada teile mõned vajalikud teadmised punkte, et kaitsta teie kasuks.
1. Näiteks sepistatud väravad,kas on vaja sepistatud ?Tavaliselt me osta ruudu teras on sile, sepistatud see tähendab, et me, kasutades kivisüsi küte ruudu terasest, ning seejärel kasutage õhu haamriga peksmise teras on neli külge .seda muuta teras on kujundid, et saada rohkem kena ja kunsti effecence, võrreldes nr sepistatud rauast tooted, sepistatud rauast tooteid, mis üha enam tootmise käsitöö ja tootmise ajal,on vaja palju kogenud sepp, et peksmine terasest differenct foged kujundid, eriti, kui toodavad keeruline sepistatud väravad,sepistatud peksmine raua kaunistamiseks lilli osi, mida saab näidata võltsitud võlu ja effecence, allpool on lihtne skeem, et kuvada väike sepistatud rauast sepistatud väravad käsitöö sissejuhatus.
Nii et saate ennast tegelikele vajadustele, kas valida sepistatud käsitöö või mitte ? kui soovid teha parima tahad luksus ja high-end atmosfääri sepistatud tooted, soovitame kasutada sepistatud, kui soovite salvestada raha, mida ei ole vaja kaaluda, sepistatud käsitöö.
2.Umbes raua toodete anti-rooste ,väljaspool, kasutades soovitame kuumtsingitud galvaanimisega,siis võib olla kindel, valmistatud rauast toodete 30 aastat ei roostetamine. thie tsingitud käsitöö võib olla kindel, raua tooteid kogu pind kaetud paksu kihiga, tsingi kihti, näiteks väljas suur-voltaeg traat postid kõik on seda kasutanud, kuumtsingitud galvaanimisega methold anti-rooste. Kui raud on materjal tsingitud materjali toodavad, ei kuumtsingitud galvaanimisega ajal päike ja sajab ,kui raua materjal, sees on roostes või vihmavesi siseringi raua toru, pärast mitu korda läheb see korrosiooni seest värvi ja lõpuks mäda & katki. seega on meil vaja teada, kas on kuumtsingitud galvaanimisega käsitöö kinnitada tootja selgelt.

Tunnused

Ukse Tüüp:
Klaas
Mudeli Number:
hench-d1
Avatud Stiili:
swing
Avamise Meetod:
Tõmmata ja
Laengu Ühik:
Komplekt
Peamine Materjal:
Teras
Positsioon:
Kaubandus
Raami Materjal:
Alumiinium
Ukse Materjal:
Teras
Tüüp:
Kanne Uksed
Pinna Viimistlus:
Lõpetanud