.

Veekindel Remote Uksekell Muusika 100M Vahemikus Traadita Kodus Uksekell Heliseb Elektroonilise Kellamäng signalisatsiooni liikumisandurit, EU Pistik

Veekindel Remote Uksekell Muusika 100M Vahemikus Traadita Kodus Uksekell Heliseb Elektroonilise Kellamäng signalisatsiooni liikumisandurit, EU Pistik

9.09
€ 8.00 -12 %

Kaupadest
Poes


EU Pistik-Veekindel Remote Uksekell Muusika 100 M Vahemikus Traadita Kodus Uksekell Heliseb Elektroonilise Kellamäng signalisatsiooni liikumisandurit
Vedu :
Kui olete tellimuse,saadame kaubad 3 päeva jooksul, kui teie makse on lõpetatud.
Me ei garanteeri kohaletoimetamist kõik rahvusvaheliste vedude erinevuste tõttu tolli kliiringu korda igas riigis eraldi, mis võib mõjutada, kui kiiresti teie toode on kontrollitud.
Palun pange tähele, et ostjad on vastutav kõigi täiendavate tolli teenustasud, vahendustasud, lõivude, tollimaksude ja maksude impordiks teie riigis. Need täiendavad tasud võivad olla kogutud üleandmise ajal. Me ei hüvita laevandus tasu keelduda saadetiste.
Garantii Ja Hooldus :
Pakume ka 15 päeva tasuta asendamine. Ostjad võivad nõuda toote asendamist 7 päeva jooksul alates sinu kätte toodet. Ostja peab tagastama toote originaal tingimused meile ja peaksid kandma tagastamise postikulud.
Tagasiside :
Teie rahulolu ja positiivne tagasiside on meile väga oluline. Palun jätke positiivset tagasisidet ja 5 tähte, kui sa oled rahul meie üksused ja teenuseid.
Kõige Tähtsam!!!
Kui teil on mingeid probleeme meie kaubad või teenused, palun võtke meiega ühendust enne seda, kui jätate negatiivse tagasiside.

Tunnused

Tüüp:
Doorbells
Mudeli Number:
f6
DIY Tarvikud:
Elektriline
Uksekell Tüüp:
Traadita
Brändi Nimi:
WLSES
Toite Allikas:
Pistik