.

PAT-530 5.8 G Wireless AV TV-Audio-Video Saatja-Saatja-Vastuvõtja IR Remote jaoks IPTV DVD STB DVR Brasiilia

PAT-530 5.8 G Wireless AV TV-Audio-Video Saatja-Saatja-Vastuvõtja IR Remote jaoks IPTV DVD STB DVR Brasiilia

49.35
€ 45.00 -9 %

Kaupadest
Poes

kott 5.8 G Wireless AV-Saatja-Vastuvõtja Audio-Video-TV Saatja IR Remote extender DVD STB DVR PAT-530
Mudel PAT-530
Nimi 5.8 G Digitaalse STB traadita jagamise seade
Memo Toetada IR Remote Extender
Kategooria Digitaalse STB traadita jagamise seade
Täname osta wireless A/V signaali saatja & vastuvõtja! sisaldab a-saatja ja vastuvõtja.
Võtab täiustatud traadita edastamise süsteemi ja on eeliseid pikk edastamise ulatus, tugev antiinterference ja suure mobiilsuse.
Edasta AV signaale, DVD, DVR, CCTV Kaamera, IPTV, kaabel set top box, digi-TV-set-top box ja muud sarnased seadmed, mida tähendab, raadiolainete ning saada neile kauge ja lõpu sisend neid TELERI ekraanile.
Enableds saad lihtsalt aru, traadita jagamise HD AV andmed ja nautida untrammeled hi-fi audio-ja visuaalseid efekte.
Funktsioon ja Omadused : Mitu valikulist kanalite toetatud anti-interferentsi traadita. Hoida saatja ja vastuvõtja seade samal kanalil, see võib toetada 1 saatja ja rohkem vastuvõtjad samal ajal. Toetab DVD, DVR IPTV CCTV Kaamera Satelliidi vastuvõtja digitaalse STB ja muu AV väljund seadmeid. Toetab video edastamine PAL/NTSC süsteem ja stereoheli edastamiseks, pildid saadud on selge, toretsev ja stabiilne. Täielik riistvara disain, ilma paigaldamist mis tahes tarkvara, plug and play, lihtne ja mugav, Moekas disain. RF moodulid on FCC ja CE certificted. traadita rakendus on ohutu ja usaldusväärne. IR pulti saab kasutada saanud lõpuni aru, funktsioon traadita kontrolli seadmed teise koha. IR Extender : 433.92 MHz Superheterodyne Sagedus : 5.8 GHz
Omadused : pikamaa traadita videoülekande. Tugev anti-interferentsi, mitu komplekti kanali valik, et vältida marsruutimine traadita signaali häireid. Traadita saanud pilt selge ja stabiilne, värvikas, selge heli kvaliteeti, ilma et müra. Riistvara disain, ilma tarkvara, nr juhtmestik, lihtne paigaldada, plug and play.
Tehnilised andmed : Masina mõõtmed : 10x8.5x3.0cm Toide : DC 5 V=1000m A Video sisend : 1 Vp-p(PAL/NTSC) Audio sisend : 1.5 Vp-p(dual channel) Audio väljund : 1 Vp-p(PAL-NTSC) Audio väljund : 1.5 Vp-p(dual channel)
Pakett sisaldab : 1 x-Saatja 1 x Vastuvõtja, 2 x toiteplokk 2 x RCA-kaabel 1 x IR pikendus juhe 1 x Kasutusjuhend
MÄRKUS : Tere, see punkt on nelja tüüpi pistik, need on : USA, UK, EL, Austraalia.
Nii et Palun jätke meile sõnum meile, mida pistiku tüüp sa tahtsid, kui tellimuse muul viisil, põhi tüüp oma riigi saadetakse teile. Aitäh!
Tüüpi pistik :

Tunnused

Brändi Nimi:
LUBOSKY
Pakett:
Jah
Mudeli Number:
PAT-530
värv:
Sinine