.

Uus WIFI GSM-alarm Traadita signalisatsioon Tarvikud WiFi GSM-Tark Kodu Valve Alarm Süsteem

Uus WIFI GSM-alarm Traadita signalisatsioon Tarvikud WiFi GSM-Tark Kodu Valve Alarm Süsteem

114.81
€ 90.00 -22 %

Kaupadest
Poes


tere tulemast meie poodi!meil on suurepärane-määrad müüja aliexpress, kõik punkt on facotry otsene,kvaliteedi tagamise ja parim hind, nagu me oleme on one-stop cctv toote tarnija. võtke meiega ühendust Trade Manager kui mõni küsimus,aitäh!
IOS&Android APP, WIFI gsm-alarm süsteem SF-G3
Me upgrated APP alates juunist 10., uue RAKENDUSE allalaadimiseks järgige allpool märksõnad.
Android APP : otsing "I-avaleht" google play;
IOS APP : otsing " mul e-kodu "apple store.
Lihtne video Youtube ' ist :
Features : 1, kaugjuhtimise süsteemi kõikjal maailmas, see sisse või välja lülitada, vaata läbi WIFI kaamera. Uuenduslik GSM&WIFI&GPRS operatsiooni platvorm. peal wifi võrgu, alarm süsteem töötab ilma mingit tasu, kui ei ole wifi, ta töötab gsm automaatselt, koos riigi-of-the-art WIFI võrgu tehnoloogia, süsteemi stabiilsemaks ja turvalisemaks. 2. Kahesuunaline kommunikatsioon, hoida kontrolli suhtluse peamiste paneeli ja tarvikud(see funktsioon on vaja paigaldada 2 way communication andur). 3. Süsteemi APP integreeritud IP kaamera aru, video, piltide saatmine kasutada e-Posti, kui relvastusele. 4. 1 slave traadiga vastuse väljund, supprt alarm väljund, app kontrolli väljundi. 5. 20 ori traadita smart home kontrolli, et lüliti valgus, ja muud seadmed. Seadistada kuni 4 stseene, 8 salves relee stseeni kohta. loodud erinevad kombinatsioonid, valvestamine/ valvest seos. 6. APPI teatesõnum, sealhulgas häire, tsoon ja anduri nimi, kui murettekitav. 7. AVALDAJA kontrollib süsteemi reaalajas : AC power OK või mitte, 4 juhtmega tsoonide& 4 RFID-tsooni. tsooni nimi/sisu võib muuta ennast ja äratuse edasi lükata või mitte. 8. Vastus murettekitav kõnesid ja eemalt teha kõne häire paneel(koos hääljuhiseid) jälgimise alustamiseks, hääl intercom, talk tagasi, valvestada/valvest maha võtta. 9. Kõnedele nagu mobiiltelefon, supprt juhtmega ja juhtmeta sireen. 10. toetust CID protocal. 11. Töö IP kaamera, IP kaamera APP manustab vastuvõtvas APP, saate vaadata IP-kaamera telefoni teel. toimiv RFID juhtmeta klaviatuur. 12. Peaaegu piiramatu laajennettavuutta erinevaid smart home rakendused. 13. Traadita kodeerida funktsioon, toetada 10 remote key, 24 traadita tsooni+4 juhtmega tsooni, 1, 16 tsoonid saab kohandada häire sõnumi sisu filiaal-zon kõiki tsoone saab seada helisignaali viivituseta. Lisa uus serveri võti ja andur AVALDAJA, rohkem lihtne kontrollida. 14. Kui süsteem alarmi, app alart sisu : häire tsoonis ja detektori nime. Pakett hõlmab :
Kodus alarm peamine paneel*1tk Sisseehitatud Antenn traadita PIR Infrapuna Detecor*1tk Traadita Ukse/Akna Andur*1tk Sisseehitatud Antenni Metallist Kaugjuhtimispult*2tk AC Adapter*1tk inglise Kasutusjuhend*1tk

Tunnused

Video Liides:
No
Deaktiveerimise Tüüp:
FR Remote-controller
Ekraan:
Jah
Mudeli Number:
SF-G3
Sideliides:
Traadita
Parooli Klaviatuur:
Jah
Brändi Nimi:
safearmed
Alarmi Tüüp:
PSTN
võimsus:
12v
Tsooni Number:
28
kahesuguse võrgustik:
Telefon APP:
Wifi Sagedus:
töö:
quad band:
Töötemperatuur:
-10 ~ 70
suhteline õhuniiskus:
5%~95%
Juhtmega Tsooni:
4
Traadita zone:
värv:
valge