.

Zn-Ni Nikkel tsink Raud-bead Südamikud ROD CORE R3*15mm 3 15 OD*HT 3*15 pehme PRAKTISEERIJATELE RF Raud-induktiivsus A.

Zn-Ni Nikkel tsink Raud-bead Südamikud ROD CORE R3*15mm 3 15 OD*HT 3*15 pehme PRAKTISEERIJATELE RF Raud-induktiivsus A.

€ 10.36

Kaupadest
Poes


Tähelepanu palun : selline raud-core ei magnet,see on nonmagnetic. rauda ei saa adsorptsioon.
Highlights : Raud-core Südamikud ROD anti-interferentsi
Sa Tead
Üks : Palun kirjeldage, vastavalt lehe suurus osta, vastavalt suurusele magnet müük, üksus, mm (mm), magnetic positiivsed ja negatiivsed kõrvalekalded, ei osta ette kujutada!
Kaks : Pildid on 100% -selline pildistamine, kuna väline valguse ja kaamera fookuskaugus on tegur, füüsilise ja pilt võib olla erinev, või välimust värvi, näiteks toote partiid natukene erineda, on normaalne nähtus, ei mõjuta kasutada, pilt ainult viide , palun valitsevad selline.
Kolm : Raud-core on habras, tuleb kindlasti kontrollida, kui kas kuller pinna magnet terveks ja siis kirjutama, kui teil on küsimusi, palun võtke meiega ühendust.
Neli : Ausus on müüja traditsioonilise arusaama vooruste ostja. Kõik probleemid on võimalik läbi rääkida kõik probleemid on võimalik lahendada. Ostetud tooteid on mingeid probleeme, siis esimene kord, kui meiega ühendust, me aitame teil lahendada esimest korda.
See ettevõte on spetsialiseerunud tootmise, müügi kõrge kvaliteediga pehme magnetism ferrites magnetic core, Gao Daoci link, skelett, ja võib vastavalt külastaja soovile hõõrdumine, sealhulgas (EE EF EFD EP EPC PQ RM POT UU UT ET UF ER ERL ANGERJAS RM GU magnetic core + skelett), magnetic core tehase asukohaks on hiina, see mineraalid on rikas, hea side, inimressursid on hea, jätkuva mõõduka arengu jaoks see firma, et pakkuda soodsatel tingimusel, see Si Jüaani ja kõikjal kasutaja ühenduse tegid koostööd, lugupidamisega, vastastikku kasulik vastastikmõju, kommunaal arengut. Teie rahulolu on minu igavesti jätkata! Teie usaldus on minu suurim uhke olla! Meil on võimalik pakkuda konkurentsivõimelist hinda ja kõrget kvaliteeti tooted vastavalt oma nõuet klientidele.Ootan teie varase re kiht!

Tunnused

is_customized:
Yes
Mudeli Number:
raud-core
Brändi Nimi:
Tangda