.

SÜÜTEPOOL JAOKS BRIGGS&STRATTON DOV SEERIA MOOTORID UUS IGNITER ODAV MAGNETO OSAD ASENDADA OEM OSA# 797040

SÜÜTEPOOL JAOKS BRIGGS&STRATTON DOV SEERIA MOOTORID UUS IGNITER ODAV MAGNETO OSAD ASENDADA OEM OSA 797040

27.97
€ 20.00 -28 %

Kaupadest
Poes


SÜÜTEPOOL JAOKS BRIGGS&STRATTON DOV-SEERIA GAASI-MOOTOR/MOOTORI TASUTA KOHALETOIMETAMINE BRAND NEW IGNITER ODAV MAGNETO OSAD ASENDADA OEM OSA# 797040
GAASI VÄIKE MOOTORI OSAD JA TARVIKUD
KÕRGE KVALITEEDIGA JÄRELTURU VARUOSAD
BRAND NEW - SÜÜTEPOOL
SEE LOETELU PUNKT ON BRAND NEW ASENDAMINE SÜÜTEPOOL KOMPLEKTEERITUD VASTAVAD KAABLID JA SÜÜTEKÜÜNLA BOOT SOBIB KAWASAKI ,KAAZ & MITSUBISHI MOOTOR/MOOTORID. SAATE TÄPSELT NÄITAS KOHTA ALLPOOL PILT(ID),SIIS PALUN KONTROLLIGE PILDI(D) ÜHILDUVUST ENNE TELLIMIST,MEIL ON SUUR USALDUS KVALITEEDI MEIE OSAD .
RAKENDUSED :
SOBIB BRIGGS & STRATTON DOV - SEERIA MOOTORID /MOOTORID .
RISTI VIIDE :
ASENDAB OEM OSA#(S) : B& S 787040
PACKEAGE SISALDAB :
1 X SÜÜTEPOOL ( NAGU PILDIL )
E-KIRJA VÕI SÕNUMI KÜSIMUSED BEFOR OSTA, MÜÜA, NAGU ON,RAHA EI TAGASTATA KUI SEE ON SINU VIGA!! ME EI VASTUTA MISORDERED OSAD ,PALUN VEENDUGE OMA OSA BEFOR BIDING!!
PALUN UURIDA KÕIKI PILTE HOOLIKALT,JULGELT KÜSIDA KÜSIMUSI VÕI TÄIENDAVAT PILTE, ME ACCOMMDATE TEILE. PLS ARU, ET KÕIK DETAILID, MIS ME SIIN LOETLETUD KÕIK ON TÄIESTI UUS ,MITTE KUNAGI KASUTATUD . TEEME OMA PARIMA, ET DESCRIBLE OSAD SELGELT. PÜÜAME ANDA 5-TÄRNI KOGEMUS, KUID AEG-AJALT ME TEEME VIGA.PALUN ANDKE TEADA, KUI TEIL ON PROBLEEM, ANNA MEILE VÕIMALUS TEHA ÕIGE BEFOR JÄTTES NEGATIIVSE TAGASISIDE!
PILTE SAAB ÖELDA ROHKEM, SIIS SAAME ,MIDA SA NÄED ON, MIDA TE SAATE ,PALUN, VEENDUGE, ET SEE MAHUB TEIE MOOTORI BEFOR SA OSTA SEDA.

Tunnused

is_customized:
Yes
Mudeli Number:
797040 DOV
Tüüp:
Elektritööriistade Osad
Päritolu:
Hiina (Mandri)