.

60A Roostevabast terasest Leibkonna käsitsi liha slicer elektromehaanilised dünaamiline kaubanduslik hakklihamasin liha lõikamise masin

60A Roostevabast terasest Leibkonna käsitsi liha slicer elektromehaanilised dünaamiline kaubanduslik hakklihamasin liha lõikamise masin

22.23
€ 21.00 -6 %

Kaupadest
Poes


60 A Roostevabast terasest Leibkonna käsitsi liha slicer elektromehaanilised dünaamiline kaubanduslik hakklihamasin liha lõikamise masin
Pilti näitab :
Kirjeldus :
Käsitsi lõikamine liha sealiha masin 60 A tüüp, tera on väga terav ja vastupidav kasutamiseks, väike masin operatsioon on lihtne ja mugav.
Pane liha masinasse, esimese lõigatud on liha, Lõika liha kordamine on hakitud liha, ja nii edasi, see on kuubikuteks lõigatud liha,hakkliha.
Omadused :
1 See Väike liha ja hakitud liha lõikamise masin, on eelised luksuslik modelleerimine, romaani stiil, mugav puhastus, puhtad tervise, kvaliteedi ja usaldusväärne, sobib koju, restoran, wineshop,lihunikud, söögituba, on lõigatud sealiha, veiseliha, lambaliha ja muud liha töötlemise ideaalne tooteid.
2, Enne lõikamine liha tuleks eemaldada luu (et vältida lihaskonna vigastusi tera), mis on ribadeks lõigatud ja suurus peaks olema väiksem, kui suu toitmine, maandudes on liha esimest korda, teine maandudes on hakitud liha, korduvalt maandudes on kuubikuteks lõigatud liha.
3, Tühikäigu aeg ei tohi olla rohkem kui 2 minutit, juhul, kui tera hõõrdumist soojus kahju serva.
4, täielikult puhastada pärast iga kasutuskorda eemaldage kõigepealt top liha plaadi välja võtta kamm nuga, paneb puhta, sooja vee ja kaetud toiduõli, on rooste, kui ei ole kaetud õli, vahel tera ja tera rooste kergesti, kui seal ei ole lihtne alustada nähtus, peaks avatud küljel kaas, käigukasti töötab koos käe tera võlli pöörlemist saab kergesti.
5, nagu Näiteks lõikamine, kuidas ilmuvad ummikus nähtus, peaks tõmmake liha ja kontrollige, kas liha on skeleti, siis alusta uuesti, et lõika liha.
6, See on rangelt keelatud panna käed täitmisel suu iga sisselaskeava.
7, on keelatud kasutada vee pihusti puhastamine seadme.
8, peale-ja mahalaadimine ning puhastamisel peab olema ettevaatlik, kui lõikad liha, et vältida juhuslikku kahju.

Tunnused

Brändi Nimi:
LZHZXY
Mudeli Number:
60A
Tingimus:
Uus
Tüüp:
liha lõikamise masin
Neto kaal:
6.5 KG
lõika viil võimsus:
80kg/h
lõika viilu paksus:
3,5 mm
lõika hakitud liha võimsus:
40kg/h
lõika viil suurus:
3.5*3,5 mm
Taotlus Koht:
kodu,restoran, wineshop,lihuniku -, söögitoamööbel
Toote Numbri:
FL0703