.

EDGEV DVVNN 2525M16 DVVNN Metalli Treipingi CNC Cutter Välise Toite Tööriista Hoidja Karbiid Sisesta VNMG160404 VNMG332

EDGEV DVVNN 2525M16 DVVNN Metalli Treipingi CNC Cutter Välise Toite Tööriista Hoidja Karbiid Sisesta VNMG160404 VNMG332

11.89
€ 11.00 -7 %

Kaupadest
Poes


Väline Vahend Omanikule-Koodi Süsteem (ISO Standard) 01. Kasutamine : Välise Treimistööriistad Varre 02. Ma NII Tähistus : DVVNN2525 M16 03. Kinnitusvahendite Meetod : Top ja kinnitus auk 04. Saadaval Lisab : VNMG160404/08 VÕI VNMG332/331 05. Pealesõidunurk : 72.5 Kraadi 06. Taganurk ning Lisab : 0 Kraadi 07. Suurus Sh ank : H25mm*W25mm*L150mm 08. Materjal : 42 Cr Mo(Sulamist Kevadel Terasest) 09. Kõvadus : HRC45-50 10. Värv : Hall 11.Net Kaal : 0.85 KG 12.Pakend : Neutraalne Pakkimine Omadused : 01. Tööriista hoidja on valmistatud hea sulamist kevadel terasest (42 Cr Mo). Soodne löögikindlus ja parandab pinna karedus töö-töö. 02. Lahutamatu sepistamine töötlemine, suurepärane tõmbe tugevuse ja jäikuse. Et saavutada pidev töötlemine ja pikk kasutusiga vahendid. 03. Olema valmistatud Suure täpsusega CNC masin center ja MAZAK seadmed 04. Rangelt total quality management system, 100% kontroll; me kasutame feeler blade (0.01 mm) kontrollida pesa lisab, et veenduda lisab ja tööriista omanik on omavahel tihedalt seotud. 05. Täpsem NIHON kuumtöötlemise, Jaapan, veendumaks, kõvadus ühtsus tööriista omanik. 06. Antirust ja korrosioonikindlus, pinna vahendid on istutatud nikkel, see on ilus ja vastupidav. 07. Hea kvaliteediga Tarvikud, ei ole kergesti kahjustatud halb lõikamine seisukorras. Tooted, Mis Näitab
Umbes EDGEV HARDMETAL VAHENDID
Suurepärane komposiit tööriistade tarnija Hiinas, EDGEV on pühendanud oluliselt pideva arengu riikliku tööstuse ja ülemaailmse heaolu.
Edgev Hardmetal Vahendid(Dalian) Co., Ltd. on komposiit lõiketerad tarnija, kes tegeleb projekteerimise, arendamise, tootmise, turustamise ja tehnilise teenindamise tooteid.
Vahepeal, see hõlmab väga erinevaid lõiketerad ja lihvimise tööriistad kiirlõiketerasest tooted, kõvasulam karbiid -, keraamika -, PCBN, PCD ja teemant; lisaks, siis on ka eest, impordi ja ekspordi, pärast-müüki teenust, tehnika transport, samuti nõustamise teenuse, kõik mis hõlmab paljusid erinevaid high-end valdkondades nagu lennundus, autotööstus ja laeva hoone, tuuleenergia tootmise ja mehaaniliste osade töötlemiseks.
Edgev praegu on tegemine suur ettevõtmine, et pidevalt arendada ja täiustada oma füüsilisest isikust süsteemi ja võrgustiku. high-end valdkondades nagu lennundus, autotööstus ja laeva hoone, tuuleenergia tootmise ja mehaaniliste osade töötlemiseks.
Reformi ja avamine Hiinas on äratanud kogu maailma tähelepanu ja saavutanud väljapaistvaid saavutusi kuna 21. sajandi alguseni. Siiski arengu ühe riigi industrialiseerimise ja informatization ei saa lahutada mehaaniline tootmine.
Edgev Hardmetal Vahendid on pakkumise suurepärased tooted esimese klassi tootjad masin lõiketerad, pakkudes kasutajatele one-stop ja kõik-ümber lahendusi kodused vahendid ja mugavam ja tõhusam jaotamise teenust. Tooted hõlmavad laia mehaanilise töötlemise tööstustes nagu treimine, freesimine, puurimine ja lihvimine mehaaniline.
Tulevikus, Edgev Hardmetal Vahendeid eraldatakse selleks, et luua rohkem väärtusi ja teenuste kasutajate jaoks; vahepeal, see teeb suur ettevõtmine, esitama rohkem praktiline, odav ja usaldusväärne toodete ülemaailmse klientidele; Edgev hakkab tootma maailma-kuulsa lõikeriistaks toodete ja lõpuks on oma tooteid integreerida globaalse lõiketerad tarneahelas.
Edgev tahaksin teha edu teiega koos ja püüavad ühist arengut. Filosoofia
Edgev Hardmetal Vahendid on kaasatud populariseerimise meie roductions maailmas. Me ootame, et võimalus on juurdepääs ülemaailmse süsteemi tööpingid pakkumine.
Meil on alati järgima, et tagada pidev juurdekasv kava meie lojaalsed kliendid, ja pidevalt täiustada meie tooteid ja teenuseid, et rahuldada klientide nõudlust, et kohandada end muutuva keskkonnaga. Oleme veendunud, et anda teile esimese klassi tooteid ja teenuseid, Hiinas.

Tunnused

Sisesta Laius(mm):
DVVNN2525M16
Mudeli Number:
keerates tööriista omanik
Kasutamine:
Välise Toite Tööriist
Kate:
Muud
Brändi Nimi:
EDGEV
Vee karedus:
HRC45-50
Materjal:
42CrMo
Taotlus:
treimistööriistad
ISO Määramine:
DVVNN2525M16
Kinnitusvahendite Meetod:
Top ja kinnitus auk
Saadaval Lisab:
VNMG160404/08
Pealesõidunurk:
72.5 kraadi
Tollivormistuse Nurk Lisab:
0 kraadi
Suurus Varre:
H25mm*W25mm*L150mm
Materjal:
42CrMo Sulamist Kevadel Teras
värv:
Hall