.

Suu massaaž plaaster 100tk/palju kinoki detox plaastrit Detox Foot care vahend spa Padjad Plaastrid liimiga, Puhastab & Energiat

Suu massaaž plaaster 100tk/palju kinoki detox plaastrit Detox Foot care vahend spa Padjad Plaastrid liimiga, Puhastab & Energiat

24.49
€ 20.00 -18 %

Kaupadest
Poes


100tk/palju vaba shipping Detox Foot Pads Plaastrid
liimiga, Puhastab & Energiat oma suu
hoolitseda oma suu
Märkus : punkt ilma retail box
Täiesti Uus Detox Foot Pads ja liimid
KÕIK DETOX PADJAD SISALDAVAD BAMBUSEST VÕI PUU EKSTRAKTID ON KINOKI PADJAD, KUNA KINOKI JAAPANI KEELES TÄHENDAB "BAMBUSEST VÕI PUU SAP"
Pange Tähele : NEED DETOX PADJAD ON OSTETUD HULGI JA on JAGATUD ERALDI OSADEKS.
Koostis : bambus, äädikas, chitosan, dekstriin, dokudami, loquat lehed, turmaliin, taimsed kiudained, Vitamiin C ja puit äädikas. Padjad on eraldi pakendatud, et säilitada värskus.
Nüüd oleme läbinud toksiinide kõikjal. Sümptomid mürgine ülekoormuse hulka kuuluvad väsimus, peavalu, vereringehäired, kroonilise valu, immuunsüsteemi nõrkus, kõhukinnisus, artriidi, depressiooni ja naha haigus jne. Kinoki Detox Foot Pads on uusim võõrutus ravi. See aitab vältida ladestunud toksiinide keha, seega oluliselt vähendada tõenäosust, haiguse, haigus ja eemaldamine keha kahjulike toksiinide.
Kuidas suu padjad tööd ?
Sadu aastaid, ida meditsiin aru toksiinide sõitis allapoole, organismi kogunev vihjeid meie varbad ja pahkluude. Samuti mõistavad nad, et toksiinide kuhjumise põhjustada paljud degeneratiivsed haigused. Näiteks, valus reuma ja artriit olid põhjustatud happeliste mürgised vedelikud kogumise ümber liigesed.
Suu refleksoloogia, jalad peetakse kanaleid mitmeid elutähtsaid organeid, üle 60 nõelravi punktid tallad meie jalad.
Suu padjad sisaldavad looduslikke koostisosi, mis stimuleerivad need akupunktuuri punktid läbi ühise tegutsemise puidust/bambusest äädikas, kaug-infrapuna energia ja negatiivne ioon heitkoguseid. See stimulatsiooni tulemuste jaotus vee ja jäätmete molekulid, mis tasuta ummistuste vereringe-ja lümfisüsteemi süsteemid. Puhastamine looduslikult algab tallad meie jalad.
Esmane mõju Kinoki Detox Foot Pads on võõrutus. Plaastrid neelavad oma toksiinid pärast seda, kasutades kogu öö. Saate näha, et alates muutmine värvi pärast kasutamist. Rohkem määrdunud näed jalapadjandi, seda rohkem toksiine see on imendunud. Pärast järjekindlalt kasutades teatud aja jooksul, nad muutuvad puhtamaks igal hommikul. See tähendab, et enamik toksiinide keha on välja tulnud juba. Peale oma jalgu, siis saab taotleda ka need detox foot pads peale teiste kehaosade, sealhulgas tagasi, põlved, küünarnukid jne.
Kasu Detox Foot Pads : Vabastamist soovimatu toksiinide Suurendada oma energia taset Vähendada valud, valud, peavalu, & väsimust Leevendada stressi, Parandavad ainevahetust Parandada vereringet Parandada kaalulangus Täiesti diskreetne - Töötab magades Lihtne ja kerge kasutada
Kasutusjuhised :
1. Kehtivad Kinoki detox plaastrit üks tund enne voodisse-ajal.
2. Peske ja kuivatage oma jalgu või keha osa enne taotluse kinoki Detox Plaastrit.
3. Võtke üks liim leht ja aeglaselt maha koorida paber.
3. Pane suu pad liim, kus märkis, et "Panna liim lehel see pool" ja panna peale tallad jalad või soovitud ala muu kehaosa.
(Sokke saab kanda, kui see on vajalik)
4. Kandke 8-10 tundi, seejärel eemalda padi.
5. Puhasta pind niiske lapiga, kuni see ei ole enam kleepuv.
6. Kasutatud plaastrid ilmub tume rohekas või hallikas, kuna nad neelavad toksiinid ja jäätmete küsimus kehast.
7. Kasutamist jätkata, iga öö kuni värvimuutus padi laheneb.
8. Kui kasutatakse kinoki plaastrid näitavad märke kergendada, kandke üks või kaks korda nädalas hooldust.
Hoiatus : Ärge pange lahtine haav. Kui te olete allergiline, ärge kasutage neid patju. See toode ei ole mõeldud haiguste diagnoosimiseks või ravi haigust. Kui teil tekib mõni haigus, pöörduda arsti poole. Me ei ole seotud tootmise ettevõte. Meil on ainult edasimüüja (middle man)

Tunnused

Toote Tüüp:
Massaaž & Lõõgastus
Suurus:
Medium
Materjal:
Mitte-kootud
Brändi Nimi:
JKWSTAR
Mudeli Number:
suu padjad
Taotlus:
Suu