.

Uus originaal FPC-T045SFW631MT_V02 LCD ekraan

Uus originaal FPC-T045SFW631MT_V02 LCD ekraan

24.50
€ 18.00 -27 %

Kaupadest
Poes


!
Hea usu kohustus
1, me müüa uus LCD-ekraan, garantii 1 aasta.
2, meil on liidetud tarbijate kaitse, toetus seitsme päeva jooksul kaup tagastada. Isiklikel põhjustel tagasi lasti kannab ostja. Tagastatav kaup peab tagama välimust ja tulemuslikkuse kauba, kui nad päästeti. Vigastatud tooteid, nagu kraabitud filmid, kõrge surve deformatsioon, ei tagastata.
3 meie tooted peamiselt peer hulgimüük, kasumi, nii et see avaldus seitsme päeva jooksul tingitud kvaliteedi probleemid, kahel pool endale pool postikulu, garantiiaeg on tekkinud ostja.
4, me väljastatud LCD-ekraan on ettevõtte nõrgad kleebised, mis näitavad, ostmise kuupäev. Kui remontida, kui märgistus on puudulik, muuta või katki, või puudub silt, firma ei taga. Garantii ei kata või keemilistest loodusõnnetuste tekitatud kahju (nt paneel, cataclastic deformatsioon kõrge-surve plaat deformatsioon -, vedel -, sisselaske -, vedel-ja elektronskeeme põlenud), LCD ekraan, värv hele punkti pärast kasutamist, ei reguleerimisalasse garantii.
Umbes hindamine : isikul on raske helistada sadu inimesi, me ei saa lasta kõik inimesed rahul, kuid vähemalt me saame teha üheksakümmend üheksa protsenti, meil on südametunnistusega. Me ei jäeta, paremale, üks kallis vastuse teid, kuid me saame aidata teil vastata kõigile professionaalne probleeme hoolikalt. Kui saate kõikidele küsimustele ekraanil, palun võtke meiega ühendust aadressil esimene kord ja me aitame teid probleemi. Me oleme vastutavad kvaliteedi probleemid lõpuks, ekraan ei ole kvaliteedi probleem, muud tehnilised probleemid, me teame, võib aidata sul proovida, ei vaikida halb vaadata. Kui te ei ole rahul, selle tagasi. Ei sunni ennast. Ütle seda, sa ikka anda halb hinnang, siis oma iseloomu, moraal on liiga halb. Siin, et Jumalat ei ole olemas, on ainult sõbrad, mõelda, ennast Jumala ja teiste vaata palun klienditeeninduse, tuhandete jüaani tükk ekraani ja teenus on rohkem sobib teile.

Tunnused

Brändi Nimi:
lanjuu
Toote Tüüp:
Tablett LCD
Digitaalne osad tüüp:
Ekraan