.

8-tolline nelja-traat vastupidava puutetundliku ekraani KDT-4438 auto DVD navigatsioon üks masin 192 * 115

8-tolline nelja-traat vastupidava puutetundliku ekraani KDT-4438 auto DVD navigatsioon üks masin 192 * 115

11.23
€ 8.00 -29 %

Kaupadest
Poes


Toote Andmed Mõõtmed OD ala (väline mõõt) Pikkus (C) 192mm Laius (D) 115mm Paksus 1,4 mm AA ala (touch ala) Pikkus (A), Laius 175mm (B) 96mm AA ala (touch ala), ja OD-tsooni (välismõõtmed) ära Jäänud (E) 6mm Paremale (F), 11mm Kohta (G) 8mm Alusel (H) 11mm
Line tellimuse
Palun ostjad kontrollige hoolikalt, kas programm sobib line tellimuse, osta, et kui liin ei vasta ekraani ja programmi ja ei lennata, kui liin ei tööta.
Umbes Express Express valik
Sa pro saab valida vastavalt oma vajadustele courier, express kauplus võib valida SF, Shen Tong, pass kolm kulleriga. Kus pass ja Shentong express soodsama punkti, kuid aeglasemalt, kui vanemad ei kiirusta kasutada saab valida, et väljendada oma valikut logistika kui (STO ja läbi kuller tasud väikese kaks on imporditud kuller sees); kui vanem on hädasti seejärel saate valida, SF, SF kuigi kallis, aga kiire ja ohutu ning ei põhjusta tarne rahulikult jõuda ainult leida, et kaubad on kullerfirma katki, puudub juurdepääs piinlik olukord, teil on vaja minna SF on võimalik valida pinna valikul logistika (väike juba kaks hinda imporditud pind posti sees SF). Ülevalt saad valida pro express vastavalt nende tegelikule olukorrale.
Laevandus ja vananemine
Kui pro shop enne 17 : 00 pildistatud kaupade ja makse on edukas, siis saadame välja samal päeval. Kui otsustad SF Express, üldiselt kolme tunni jooksul teavitame kuller pick-up; kui valik on pass või STO, kuller toob pick-up kell 9 o " kella, et öösel, kuid kui pärast seda, kell 20 : 00 Express tellimused tavaliselt ei saa hoida, see saab olla ainult laiendatud järgmisele saatjale. Laupäev nädalavahetusel üksi üldiselt välja samal päeval, aga mõnikord töötajaid, vaid laiendatakse järgmisel päeval juukseid tükki. Pühad ei ole üldjuhul saatja, esimese päevani pärast puhkuse shipping.
Shentong kaudu väljendada ja juukseid tükki, tavaliselt pärast 3 kuni 7 päeva jooksul kättesaamisest mõnedes kõrvalistes piirkondades võib pikendada; SF üldiselt kättesaamise 1-2 päeva pärast sünnitust, laiendatakse mõned äärealadel; ja igasuguseid ilm loodusõnnetused võivad mõjutada pick-up aeg.
Kirjutada kontroll
Kuna see toode on habras , kättesaamisel, palun avage kontrolli kaupade ees kuller kahju puudumise ja uuesti sisse logida. Kui on probleeme, võib keelduda, ja võtke meiega ühendust, me suhelda kuller firma nt juhul, kullerid, et vältida kontrolli, palun võtke meiega ühendust kohapeal. Kui märk, me ei läbirääkimisi, kuller, kauba kättesaamisest hea seisukord tähendab, saabuvad ostjate kätte.

Tunnused

Brändi Nimi:
lanjuu
Toote Tüüp:
Tablett LCD
Puutetundlik tüübid:
Nelja-traadi aktiiv
Kasutamine:
Auto DVD, auto navigatsiooni GPS IPC
Suurus:
8 inch
Välised mõõtmed:
192mm * 115mm
AA ala (touch piirkond):
175mm * 96mm