.

8-tolline nelja-traat vastupidava puutetundliku ekraani KDT-3214 Auto DVD GPS IPC 193 * 117

8-tolline nelja-traat vastupidava puutetundliku ekraani KDT-3214 Auto DVD GPS IPC 193 * 117

12.43
€ 9.00 -28 %

Kaupadest
Poes


Toote Andmed Mõõtmed OD ala (väline mõõt) Pikkus (C) 193mm Laius (D) 117mm Paksus 1,4 mm AA ala (touch ala) Pikkus (A), Laius 174mm (B) 97mm AA ala (touch ala), ja OD-tsooni (välismõõtmed) ära Jäänud (E) 8mm Paremale (F), 11mm Kohta (G) 8mm Alusel (H) 12 mm
Line tellimuse
Palun ostjad kontrollige hoolikalt, kas programm sobib line tellimuse, osta, et kui liin ei vasta ekraani ja programmi ja ei lennata, kui liin ei tööta.
Umbes Express Express valik
Sa pro saab valida vastavalt oma vajadustele courier, express kauplus võib valida SF, suurepärane kiirus, läbima kolm kulleriga. Kus pass ja suurepärane kiirus express veidi soodsam, kuid aeglasemalt, mitte muretsema, kui teie vanemad saavad valida, kas kasutada kullerpostiteenuse valik logistika kui (suurepärane kiirus ja läbi kuller tasud on võetud kasutusele võtta väike kahe kuller sees); kui pro on hädasti seejärel saate valida, SF, SF kuigi kallis, aga kiire ja ohutu ning ei põhjusta tarne rahulikult jõuda ainult leida, et kaubad on kullerfirma katki, puudub juurdepääs piinlik olukord, teil on vaja minna SF on võimalik valida pind (väike valik logistika kaks on õnne impordi hinnad sisepind post). Ülevalt saad valida pro express vastavalt nende tegelikule olukorrale.
Laevandus ja vananemine
Kui pro shop enne 17 : 00 pildistatud kaupade ja makse on edukas, siis saadame välja samal päeval. Kui otsustad SF Express, üldiselt kolme tunni jooksul teavitame kuller pick-up; Kui valite pass või suurepärane kiirus kulleriga, kuller pick-up kell 9 o " kella, et öö; aga kui 20 : 00 Pärast tellimused on üldiselt ole kursis, kuller, saatja, mida saab pikendada järgmisel päeval. Laupäev nädalavahetusel üksi üldiselt välja samal päeval, aga mõnikord töötajaid, vaid laiendatakse järgmisel päeval juukseid tükki. Pühad ei ole üldjuhul saatja, esimese päevani pärast puhkuse shipping.
Suurepärane kiirus ja läbi kuller tavaliselt 3-7 päeva pärast Saatis saamist, mõnedes kõrvalistes piirkondades võib pikendada; SF tavaliselt 1-2 päeva jooksul kättesaamisest pärast sünnitust, laiendatakse mõned äärealadel; ja kõik ilm tüüpi looduslikke katastroofe, mis võivad mõjutada pick-up aeg.
Kirjutada kontroll
Kuna see toode on habras , kättesaamisel, palun avage kontrolli kaupade ees kuller kahju puudumise ja uuesti sisse logida. Kui on probleeme, võib keelduda, ja võtke meiega ühendust, me suhelda kuller firma nt juhul, kullerid, et vältida kontrolli, palun võtke meiega ühendust kohapeal. Kui märk, me ei läbirääkimisi, kuller, kauba kättesaamisest hea seisukord tähendab, saabuvad ostjate kätte.

Tunnused

Brändi Nimi:
lanjuu
Toote Tüüp:
Tablett LCD
Puutetundlik tüübid:
Nelja-traadi aktiiv
Kasutamine:
Auto DVD, auto navigatsiooni GPS IPC
Suurus:
8 inch
Välised mõõtmed:
193mm * 117mm
AA ala (touch piirkond):
174mm * 97mm