.

Tasuta Kohaletoimetamine Hambaravi Hammaste Valgendamine komplektid, 44% karbamiidperoksiid Pleegitamine Süsteemi Suukaudne Geel

Tasuta Kohaletoimetamine Hambaravi Hammaste Valgendamine komplektid, 44% karbamiidperoksiid Pleegitamine Süsteemi Suukaudne Geel

12.54
€ 11.00 -12 %

Kaupadest
Poes

Samm 1 : Muutes ennast täis plaate.
Kuumuta thermoform suu salve alla 80 kuuma vett ja soojenda umbes 10 sekundit.Pane suu salve üle hammaste,kasuta oma sõrmi õrnalt proovida, kuni see hallitus hambaid,määrata plaate kindlalt vastu hambaid.
2. samm : Võrdle hambad, mida kasutatakse hammaste värvikaart.
3. samm : kanna õhuke kiht valgendamine geeli, et nii suu-kui plaate ja ühtlaselt(0.25 0,4 ml iga plaat enam on lihtsalt raisatud).
4. samm : Pista suhu plaate suu ja üle hammaste,määrata plaate kindlalt vastu hambaid.
5. samm : Esimene esimest korda, paigalda vedelikusahtel jaoks 7-10 minutit,seejärel loputa veega. Vabatahtlik lülitage led-valgus.
6. samm : Pärast hammaste valgendamine,kasutage suu spray.Seda saab teha te värske hingeõhk.Korda seda lõpetage ravi 2 korda (kokku aega vähem kui 20 minutit esimest korda), veenduge, et te loputada ja kuivade rennide sessioonide vahel.
Samm 7 : üks Kord päevas, pärast 3 päeva,võrrelda enne ja pärast hammaste värvikaart,me võime vaadata hambaid parandada 7-10 varju.
Korda nädalas pärast 7. Samm, et hoida särav särav naeratus!
Komplekti kuulub :
10 X Valgendamine Geeli(3ml iga, 44% karbamiidperoksiid)
2 X Hiljemalt disaini thermoform ühe arch plaate
1 X Mini külm valgus valgendamine lamp
1 X Professionaalne 3 D Hammaste värvikaart
Märkus :
Praegune ühendid valgendamine hambaid on vesinikperoksiid ja karbamiidperoksiid. -Store või üle-leti valgendamine süsteemid kasutavad vesinikperoksiidi. -Office valgendamine võib kasutada nii karbamiid-ja vesinikperoksiidi. Karbamiidperoksiid sisaldab ligikaudu 35% vesinikperoksiidi. Mõnikord on see eelistatud, sest see on rohkem stabiilne ühend kui vesinikperoksiid, mis võimaldab rohkem prognoositav kõlblikkusaeg. Samuti karbamiidperoksiid tungib hamba aeglasemalt ja saab abi rohkem patsiendi mugavuse ja täitmise, samuti parem-kontrollitud tulemusi.

Tunnused

Toote Tüüp:
Hammaste Valgendamine
Tüüp:
hammaste valgendamise komplekt
Riik/Regioon Tootmine:
Hiina