.

4pieces/set DENSO Auto süüteküünla Jaoks DODGE Avenger Nitro Viper Iriidium Plaatina IK20TT

4pieces/set DENSO Auto süüteküünla Jaoks DODGE Avenger Nitro Viper Iriidium Plaatina IK20TT

23.55
€ 22.00 -7 %

Kaupadest
Poes


TT PUHUL, NÕELAD
INCRESE KIIRUS JA VÄLJUND KÜTUSESÄÄSTLIKKUST 1.2%!ROHKEM SÕIDATE ,SEDA ÖKONOOMSEM, SIIS TULEB.
Iriidium Kuld TT süüteküünlad on Iriidium plaatina süüteküünlad täiendatud versioon,teame ka topelt nõela Iriidium plaatina süüteküünlad.TT,on spark plug struktuuri nõel,kui tavapärase süüteküünal jõudlus on suurem,on eluiga pikem!
Mudel Mootori Suurus Cyl Mootori Kood Specifi katioonide Alates Kuni mm yy yy mm Avenger 2.0 L 21 H DOHC 2007.8 2009.7 Nitro 3.7 L V6, SOHC 2007.6 kohta Viper 8.0 L
PIN design 0.4 mm Center elektrood +0.7 mm vastavalt maa elektrood süüte Täppis-kiire, võimsus suu kiirendada kiirelt, säästab kütust. Kõrgekvaliteediline Pika elu süüteküünlad kasutusiga 100 000 km, Rohkem anti-pollution ja Rohelisem maa elektrood on kasutatud plaatina muuta oma vastupidavus ja korrosioonikindlus turvalisemaks ja keskkonnasõbralikumaks. Kõrge süttivuse nikkel plug mõju õhuke läbimõõt mõlemal pool elektroodi uue nikli sulamist saavutab õhuke läbimõõt mõlemal pool elektroodi, parandab põlemist, suurendades leek arengu Põhjused, miks Ni-TT pistik võib katta muude Nikkel pistikud Ni-TT pistik võib katta muude standard pistikud tänu oma hea süttivuse (leek kernel levib kergesti). Parandab kiirust ja väljund 1.1% paranemine torqueboosts hobujõudu, mida 1.1*1 Parandamine, mootori pöördemoment tähendab suuremat dünaamikat! Hõlbustab sujuv sõit isegi siis, kui koormatakse koormuseganagu inimesed või pagasipeal *1 Horsepower arvutamise valem : hobujõudu=pöördemoment X pöörlemise sagedus × 0.001396 *Kõik andmed on esitatud Denso. Kõik viited standard pistikud vaadake Denso tooteid. Täiustatud kütusesäästlikkuse Parandab kütusesäästlikkust 1.2% ! Mida rohkem sõidad, seda säästlikum on! Kütusekulu on suurendanud usaldusväärne süttivuse. Kütusekulu on alandatud ja sõiduk võib joosta kauem ja sama koguse kütusega. * Kõik loetletud andmeid, on ette nähtud Denso. Kõik viited standard pistikud vaadake Denso tooteid.
Võrdlus DENSO ja Võlts
1、Terminal tõelise DENSO spark plug Terminal on läikiv viimistlus. 2、 Märgistus
Võlts DENSO spark plug Trükitud sõnastus võib kaabitakse maha. 3、Korpus
Võlts DENSO spark plug Kehva pinnaga. 4、Kruvid & Elektrood
Võlts DENSO spark plug Halb lõnga kvaliteet ja viimistlus. 5、Keraamiline Isolaator
Võlts DENSO spark plug Halvasti valmistatud keraamiline isolaator on nähtav õhumullid kants, mis mõjutavad soojuse hajumise võimalus. 6、Center Elektrood tõelise DENSO spark plug on vask-core center elektrood suurepärase soojusjuhtivusega. Võlts DENSO spark plug, ei, säilitades soojuse, mis põhjustab kokkuvarisemise.
DENSO Spark plug sisaldab vask südamik
Kiire soojuse hajumise Vask on hea soojus-dirigent. Kõrge temperatuur soojus on kiiresti hajutada kaugusel center-elektrood, et hoida ära sulatada.
Aeglane soojushajutamise Puudub vask-core center elektrood tulemused halvas soojuse hajumise võimalus. Pikaajaline kasutamine põhjustab võimsuse kadu tingitud liigse soojuse buildup. Selle tulemuseks sulatada maa-elektrood, mis lõpptulemusena toob kaasa tõsiseid mootori kahjustusi.
Nagu Denso Hiina omnibus firma Denso (China) Investment Company Limited asutati 2003. aastal DENSO üksus on mõned maailma top auto parts ja süsteemi tarnijate, DENSO pakkuda mitmekesiseid tooteid ja müügijärgset hooldust, sealhulgas auto kliimaseadmete ja kütte süsteemide, automaatika-ning kontrolli-elektroonika ja kütuse juhtimise süsteemi, radiaator, süüteküünlad, kombineeritud vahend, filtrid, tööstus-robotid, telekommunikatsiooni tooted ja info töötlemise seadmed. Seal on 21 tooteid maailmas pingereas esimene.
Toote pakend
Professionaalne pakendi, toote double-layer pakendi garantii, transpordi ohutus
Laevandus ja Käitlemise Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.

Tunnused

Vahendustasu Osa Number:
IK20TT
Paigaldus Alus:
Korter
Tüüp:
-
Viide Koodid:
IK20TT
Riik/Regioon Auto Tootmine:
Jaapan
Muu Osa Number:
IK20TT
Brändi Nimi:
denso
Kütteväärtus:
Keskmine
Tootja Mudelinumber:
IK20TT
Elektroodi Materjal:
Iraurita&Platinum