.

2017 äravõtmisest Romantiline pulm taustaks etapp kardin

2017 äravõtmisest Romantiline pulm taustaks etapp kardin

277.90
€ 139.00 -50 %

Kaupadest
Poes


1 . Suurus : 6m/20ft (lai) x 3m/10ft (kõrgus)
2. Materjal : 100% polüester kootud kangast
3. Me teha saame, on igas suuruses, kui klient on nõutav . Kõik tausta töödeldud tasku peal laotama , saate otse riputada kaudu rod .( kui teil on vaja mis tahes muud töötlemise, Hind on muutunud protsessi kui vaja ) .
4. Tausta sul on ainult üks tükki .top noos on õmmeldud koos ülejäänud laotama ja lähis noos on eraldatud. Sa pead tie rod ise .
Tähelepanu :
pulm tausta on loominguline asju , tõepoolest mõju sõltub sellest, kuidas sa teenetemärgi ja tuled . Nii et kui sa kurdavad, et see ei ole täpselt pildiga , see ei saa olla põhjus, et tagastada kaup . Aitäh !
Hind, mida makstakse see ainult taustaks kardin, ilma muude assessories nagu raam ( rod ,seista) , tuled ja pärg,lilled jne pic.
Umbes värv :
Võtta selline, ei välista tõttu objektiivsed põhjused nagu valgus, ekraani värv, võtame nii lähedal kui võimalik, et füüsilise värvi.Täname oma arusaamist
Kui teil on vaja muid värve, siis palun valida värv meie värv-skeem allpool ja jätta kirja, et tänu.
Märkus : Igal kliendil on oma kohustus maksta makse oma riiki. Me kinnitame, et tegelik väärtus, kui tarne agent nõuda kauba eest mida oled tellinud, kui sa ei jäta mingeid teateid, kui olete tellimuse, siis pole probleem, kui sa tahad, et me seda tunnistada madal väärtus oma kaupu, kuid te ei tohiks võtta riski, on amerced teie kohandatud. täname oma arusaamist ja koostööd.

Tunnused

Brändi Nimi:
CrystataShine
Sündmus:
Halloween,Sünnipäev,Pidu,Grand Juhul,Pulmad,sõbrapäev,Ristimine & Ristimine,uusaasta,Pulmad & Kaasamine,Jõulud
Muster:
Ükski,Poiss & Tüdruk,Lill,Liblikas,Kindel Värv,Bride & Groom
Mudeli Number:
wbj1361
Materjal:
polüester kootud kangast
is_customized:
Yes