.

LOGO Kohandatud Must märkmik A5 teataja Päevik PU nahk pehme kaas vooderdatud lehtede planeerija notepad kooli kirjatarvete 100gsm raamat

LOGO Kohandatud Must märkmik A5 teataja Päevik PU nahk pehme kaas vooderdatud lehtede planeerija notepad kooli kirjatarvete 100gsm raamat

8.40
€ 7.00 -17 %

Kaupadest
Poes

Pange tähele : Kui ravimi valik on juhuslik, see tähendab, värvi ja sordid ei ole saadaval valik. Tänu valgust ja ekraani erinevusi, elemendi värv võib veidi erineda pilte. Palun mõista. Palun veenduge, et kohaletoimetamise aadress on lõppenud. Aadressi ei saa muuta pärast sünnitust. saame tilk laevandus, et Ei arved ja reklaam on ette nähtud.
Kirjeldus
Katte materjal : faux nahast PU ;
100 gsm koor paber,73 lehed;
sisu : Vooderdatud Lehtede
Suurus : Umbes 210 mm x 130 mm
Pakkeleht : 1 TK x Notebook ; Tere Sõber! Te saate kohandada logo seda tüüpi sülearvutid jaoks ekstra tasud. Kui teil on vaja,palun võtke meiega ühendust.
Pildid
▲Must : Tühi Kate
▲ Must : Teksti Kate
▲ PUNANE : Tühi Kate
▲ PUNANE : Tühi Kate
▲Pehme Kate
SISEMINE RAAMATU ANDMED
▲ 100 gsm koor paber,73 lehed;
▲ Sobib kirjalikult LOGO Kohandatud Me saame kohandada teie LOGO või Teksti kohta seda tüüpi sülearvutid, kuid ekstra tasud. Kui teil on vaja, palun võtke meiega ühendust; täiendav kulu : 1-5 tk ($ 10),6-10 tk( $ 6 ) ,rohkem kui 10 tk (tasuta). Kui te veenduge, et kohandada, palun saatke oma logo disain meile e-posti teel , siis teeme me disain chart teile.Kui olete veendunud, disain skeem, saate tellimuse Meil saab valmis 5 päeva jooksul oma tootmise ja tarnimise. Me lasergraveerimine LOGO või Tekst kaanel.Mõju on näidatud allpool. Meie e-post : 417084848 @ qq.com Kui teil on muid küsimusi, palun võtke meiega ühendust sõnumiga.
Kohandatud Juhul
SISEMINE RAAMATU ANDMED
Muud Kaubad

Tunnused

Suurus:
210mm x 130mm
Stiil:
Ilmumisaeg
Kasutamine:
kingitus
Kasutamine:
Iga Päev Meeldetuletusi
Katte Materjal:
Faux Nahast
Brändi Nimi:
keepwriting
Mudeli Number:
T32-L73
Lukk:
No
Katte Kõvadus:
Pehme Copybook
Pool Siduv Režiim:
Paigaldatud
Stiil:
Armas
Tüüp:
Koostis Raamat
Sisemise Lehekülge:
73
Logo Kohandatud:
Jah
Raamat:
100 gsm koor raamat
Suurus:
210mm*130mm (L*W)