.

mugavuse WOD käepide / Tõmba kinnas / Barbell käepide / CROSSFIT KÄEPIDE / PALM PROTECTOR / võimla käepide /hand guard/surnud liftid /varba-to-baar

mugavuse WOD käepide / Tõmba kinnas / Barbell käepide / CROSSFIT KÄEPIDE / PALM PROTECTOR / võimla käepide /hand guard/surnud liftid /varba-to-baar

€ 2.79

Kaupadest
Poes


MÜÜA PAAR (2 tk)
Koolituse mugavus
Materjal : Neopreen(SBR)+päris lehma nahk
ülemine pool on neopreenist materjal hoida kätt tunda end mugavalt, alumine külg on päris lehma nahk kaitsta kogu grip ja oma käsi. Võimlemine Käepidemed – Hall tõestatud aksessuaar kaitsta oma käed ajal kõrge rep pull-ups, kettlebell swings, varba-to-baar, ja kümneid teisi palm karistada liikumist. Need on ideaalne vahend tehes tõmba ups, surnud liftid, Crossfit Koolituse põhi-ja võimlemine. Meie käepidemete on projekteeritud ja toodetud kokku mugavus ja kaitse. Rakendused : Vältida rebimine üles oma käed kõrge rep WODs, pull-ups, kettlebell & tõstekang, kiiged jne. Terved käed = enam treeningu.
Kallis Ostja,
Rootsi klient pange tähele,rootsi tolli teilt mida iganes sa osta. Palun võtke meiega ühendust, enne kui osta, meil on spetsiaalne väljendada viisil, et probleem lahendada.
Brasiilia kliendi pange tähele, Brasiilia toll võib nõuda import maksu, kui te kiirenemist pakett, palun kinnitage, maksate, et enne kui tellimuse esitamist!!! Ja teie, et võib hilineda pikka aega tolliasutus, tavaliselt sa pead ootama rohkem kui 2 kuud, et saada oma tellimus, te peate mõistma seda, enne tellimist!!!
Argentian ostja, palun mõelge hoolikalt läbi, enne kui koht, et teie riik võib toll võtta maksu tellimuse, palun ärge koht, et kui sa ei soovi maksta tulumaksu!!!!!
MEELDE : Seal võib olla kohandatud tulumaksu või KÄIBEMAKSU kui veose saabumist teie riigis. Impordi tollimaksudest, maksudest ja muudest tolliga seotud tasudest, ei arvestata merevedude kulusid. Ostjad kandma kõik vastutavad kõigi ekstra tasud (kui need on olemas). Hoiab kokku teie kulu, me madalam koguväärtus kohta, kaubasaatelehe või eksportiv arve, pls võtke meiega ühendust, kui mis tahes muu nõude.

Tunnused

Materjal:
Lehma Nahk
Kohaldatava Inimesi:
Universal
Mudeli Number:
WGP-4C
Brändi Nimi:
HULL FOXS