.

REEBOW TAKTIKALINE esmaabi Kott Ainult Molle Meditsiini EMT Kott Väljas Avarii Sõjalise Utility IFAK Pack Väljas Jahindus Reisimine

REEBOW TAKTIKALINE esmaabi Kott Ainult Molle Meditsiini EMT Kott Väljas Avarii Sõjalise Utility IFAK Pack Väljas Jahindus Reisimine

13.99
€ 11.00 -21 %

Kaupadest
Poes


Reebow Taktikaline esmaabi Kott Ainult Molle Meditsiini Ifak EMT Kott Sõjalise Utility Kotid Punane Must
Pange tähele :
Ainult esmaabi kott Kott ja Punane Rist Patch on inlcuded.
Muud rekvisiidid ei kuulu.
Taktikaline Molle EMT kott suurus on W6x8x2.5 tolli. See on EMT esmaabi kott ainult ja tühi, ei sisaldanud meditsiinitarbed.
Taktikaline meditsiini kott on valmistatud vastupidavast ja veekindlast kangast. Vastupidav topelt õmblemine, sisaldab 2-tee tõmblukk koos silent nööri tõmbab.
EMT kott kaasas tasuta esmaabi plaaster heegelnõelal & loop molle vöö, samuti saate lisada mis tahes plaastrid teil on nagu taktikaline molle esmaabi utility kott, vähe Ifak kott.
Taktikaline esmaabi kott on sõjalise klassi Molle ühilduv taktikaline meditsiiniline kotti, kompaktne IFAK Universaalne Kott elastsed rihmad sees. D-rõngad tagasi.
Tugev lindi vöö aasa taga, surmava raske seljas & heavy duty. MOLLE manus sangad kulunud vöö, vest või pakkida jne taktikaline platvorm,või panna oma auto nagu auto first aid kit kott.
Tootja : REEBOW TAKTIKALINE
Kirjeldus :
Taktikaline Molle Meditsiini EMT Kott on viimane disain sõjalise esmaabi kott ainult.
Suurus u. : 8x6x3 tolli.
Materjal : Vastupidav, veekindel polüester kangast.
Meie esmaabi kott on molle rihm tagasi, mis sobib molle taktikaline seljakott, taktikaline vest, erinevad laius tollimaksu vöö jne taktikaline platvorm.
utility emt kott on kasutatud sõjaväelaste, EMT, politsei, tuletõrjujad ja vastutav tsiviilisikuid kui kergesti kättesaadav ja vajalik komponent esmaabi Ellujäämine.
See on ka esmaabi EMT travel pack telkimine või matkamine armee sõjaline koolitus taktikaline paintball airsoft sõjamängud ja muude väljas sporti teha esmaabi varustus.

Tunnused

Tüüp sport:
Jahindus
Brändi Nimi:
REEBOW TAKTIKALINE
Materjal:
Nailon
Mudel:
FTB10
Värvid:
Must, Punane
Mõõtmed:
8 * 6 * 2.5
Tüüp:
EMT kott
Stiil:
IFAK kott
Rakendused:
Taktikaline MOLLE Meditsiini Kott
esmaabi kott ainult:
muud rekvisiidid ei arvestata
Punane Rist Patch:
Lisatud