.

Ipoboo Uus Sisustus Armatuurlaua Vaip Photophobism Kaitsva Pad Matt Hyundai Santa Fe 2013-2015

Ipoboo Uus Sisustus Armatuurlaua Vaip Photophobism Kaitsva Pad Matt Hyundai Santa Fe 2013-2015

34.99
€ 33.00 -6 %

Kaupadest
Poes


Brand New Kõrge Kvaliteediga Must LH/RH Photophobism Polüester-Puuvill Valmistatud Armatuurlaud Vaip Pad Matt Kate Hyundai Santa Fe 2013-2015 1. Peegeldus päike ja valgus vastupidine liiklus oma armatuurlaua peale esiklaas muudab täiuslik "peegel" iga nii tihti. Selline peegeldus on väsitav ja teeb drive fall lihtne ohver, liiklus-õnnetused. Meie armatuurlaud kaitsev mat vähendab selline peegeldus on suurim ja säästa ohtudest teedel. 2. Suvel shunshine, teie salongi on nii kuum nagu ahi, teie armatuurlaud on kõrvetav nagu kuum pann. Sul pole valikut, kuid maksimeerida oma konditsioneer. Talvel, minimaalselt temperatuuri erinevus, kaitsta armatuurlaua külma.Kõik need suurendavad teie õlikulu. Kaitsev matid mitte ainult pakkuda teile stiilne sisemise kaunistamine, vaid aidata teil välja selline piinlikkust. Pakendi Sisu : 1x kõrge kvaliteediga materjal Polüester auto armatuurlaua kate
Omadused : 100% täiesti Uus ja Kvaliteetne Täpselt sama, mis peamine pilt. Et vältida murdumise päikesevalgus, suurendada heledust, esiklaasi läbipaistev, parandada sõidu ohutust, Keskkonna-sõbralik materjalid, ei ole halvad lõhnad, anti-slip, Lihtne paigaldada Materjal : Polüester puuvill Meisterdatud vastupidav, värvi pidav, mittekahanev nõel-punch vaip Täiesti kaitsta oma kriips pardal heas seisukorras Vaikimisi värv on Must matid Musta rida .Vastake jäta meid teatega, kui soovite, et on rida teist värvi.
Seal on erinevat mudelit erinevates riikides,palun kontrollige ühilduvust enne pakkumist.Kui te ei saa kinnitada,palun lisage mõni pilt uksed,me püüame oma parima, et sind aidata.Aitäh!
Meil on armatuurlaud, jalamatid stock on võimalik paigaldada LHD või RHD sõiduki, vasak käsi sõidu saadetakse vaikimisi ,kui teie auto on parempoolse rooliga on, palun jätke teade, et andke mulle teada, või me ei anna teile mingit hüvitist, kui saata teile vale üksused.
Detail :

Tunnused

Värvi Nimi:
Must
Materjal:
Sünteetilised Kiud
Brändi Nimi:
ipoboo