.

FTTH CATV Süsteemi Lainepikkus Rajoon Multiplexer Dual Fiber (2 sisend 16 väljund) 8 Kanali DWDM Mux Demux Moodul

FTTH CATV Süsteemi Lainepikkus Rajoon Multiplexer Dual Fiber (2 sisend 16 väljund) 8 Kanali DWDM Mux Demux Moodul

€ 322.00

Kaupadest
Poes


Lainepikkus Rajoon Multiplexer Dual Fiber (2 sisend 16 väljund) 8 Kanali DWDM Mux Demux
Omadused
Madal Sisendsumbuvus
Suur Eraldatus
Madal PDL
Kompaktne Disain
Hea kanal-to-channel ühtsus
Rakendused
DWDM Süsteem
PON Võrgustikud
CATV Lingid
Fiber optiline võimendi
Lainepikkus marsruutimine
Kirjeldused
Punkt
Ühik
Parameetrid
Kanalisammu
GHz
100 GHZ
Lainepikkus Vahemikus
C - band ITU kanalid
Kanal Keskused
nm
ITU
Kanalid
ch
4
Passbandwidth
nm
≥ +/- 0.13
Passband Pulsatsioon
d B
≤ 0.5
Kanal Sisendsumbuvus
d B
≤2.5
Kanal EXP sisendsumbuvus
d B
Kuni 2.8
Eraldatus (kõrval kanali)
d B
≥30
Eraldatus (mittekülgnevate kanal)
d B
≥ 40
Polarisatsioon Sõltuv Kahju
d B
On ≤ 0,2
Polarisatsioon Režiimi Levimist
ps
On ≤ 0,2
Suunatavus
d B
≥ 50
Return Loss
d B
≥ 45
Optiline Trafod
m W
Kuni 500
Töökeskkonna Temperatuur
0 C
-5 kuni 70
Hoiutemperatuuri Vahemik
0 C
-40 kuni +85
Kiu Tüüp
NA
SMF-28e+
Paki mõõtmed
mm
L100 x W80 x H10
Kõik kirjeldused põhinevad seadmed ilma pistik
Tellimine teave (DWDM-50-4-C20-1-1-0)
Toode
Sagedus
Jaam
ITU channel
Kiu Tüüp
Kiu Pikkus
Pesa
DWDM
10=100 G
4=4 channel
Muud
C20= 1561.42 nm
C21= 1560.61 nm
..
1=Paljaste fiber
2=900um
3=3.0 mm
1=1m
2=2m
0=Puudub
1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=KS/TK
5=LC
XYT-SFP-DWDM-C**
1.25 Gb/s
C17~C61 channel
80 KM
0~3
Kuni -26
DFB
LC
XYT-SFP-DWDM-C**
1.25 Gb/s
C17~C61 channel
120 KM
0~5
Kuni -32
DFB
LC
XYT-SFP+DWDM-C**
10 Gb/s
C17—C61
10 KM
-1~-5
Kuni -14.4
DFB
LC
XYT-SFP+DWDM-C**
10 Gb/s
C17—C61
40 KM
-1~3
Kuni -15.8
EML
LC
XYT-SFP+DWDM-C**
10 Gb/s
C17—C61
80 KM
0~4
Kuni -23
EML
LC
XYT-OEO-2,5 G
XYT-OLP
XYT-OBP
Ühendust klienditeenindusega
Ühendust klienditeenindusega
Kui pildid ja kirjeldused, mis ei kattu,kirjeldus ja pealkiri on õige
Pilt on üksnes võrdluseks. toode peaks sama kirjeldus. Kui teil on segaduses. palun pöörduge teenindusse.
Umbes Laevandus 1. VALMISTADA SAADETISE AEG : Kõik tooted on kohandatud tooteid,tavaliselt me korraldame saadetise jooksul 1-5 päeva. kui kiiresti, palun võtke meiega ühendust. 2. UMBES ARVE Kui teil on vaja pakkumise eest tasumiseks on võimalik esitada ametlik arved (PI) tollivormistuse meil on võimalik pakkuda kaubandus arvete 3. KOHTA MAKSU, Kui ei ole eriline sõnum,me kinnitame, et tõeline väärtus kauba,Me ei ole vastutav mis tahes tolli tasu; palun tutvu tollipoliitika juures oma koht.Kui vajate abi,võtke meiega ühendust . TEADAANNE : 1. Vabandame, mida me ei toeta P. O. Kastid aadress, palun jätke meile sõnum oma õige aadress, kui paned järjekorda. 2. Mõnikord paki vaja minna, et kohalik postkontor kiirenemist. Palun võtke jälgimise numbri ja teie isikukood, et korja oma paki õigel ajal, muidu teie pakk saadetakse meile tagasi.
Tagastamine ja vahetamine
1. TELLIMUSE TÜHISTAMINE
Võite oma tellimuse tühistada igal ajal enne tellimuse comfirmed meie poolt. Kui see on paigutatud tootmise, me ei saa aktsepteerida, tühistamise või vahetada järjekorras.
Tagasiside 1.Kui olete rahul meie toodete ja teenuste kohta,palun jätke oma positiivset tagasisidet ja 5 tähte. Positiivne(5 tärni)on meie jaoks väga oluline, palun mõelge, enne jäta meile tagasisidet. 2.Kui te ei ole rahul meie tooted,vastake võtke meiega ühendust. Me püüame oma parima, et lahendada teie probleemi. (XYT-TECH) Sharetop näituse kava : Putka Nr 23 E02.Aprill 24-27,2018 Expocentre,Moskva
Kõrge kvaliteediga 100 G ühe kiu LC konnektor 4 channel DWDM moodul
.

Tunnused

Mudeli Number:
XYT-DWDM-M-S-XXXX
Nimi:
DWDM
Tüüp:
ABS-BOX
Number of channel:
8 kanal
Lainepikkus:
C21-C60
Kiu pikkus:
1m või kohandatud
lahtine toru:
0.9/2.0/3.0mm
pesa:
FC/SC/LC/S
Kiu Tüüp:
SMF-28e
Taotlus:
telecom
kiudaineid:
dual fiber (2 sisend 16 väljund)