.

RDH 901 20/D0210 ERICSSON SP-GB-LX-IDFN-EN4 Uus ja Originaalne SourcePhotonics R4A GbE 1000BASE-LX 1310nm 1. Klassi lasertoode

RDH 901 20/D0210 ERICSSON SP-GB-LX-IDFN-EN4 Uus ja Originaalne SourcePhotonics R4A GbE 1000BASE-LX 1310nm 1. Klassi lasertoode

€ 24.64

Kaupadest
Poes


Tere tulemast See Me Technology Co., LTD Allahindlus hulgi? Suurem osa numbrid? Tsitaat BOM?Kõik meie tooted on pakkuda üks aasta kvaliteedi garantii. Rohkem informatsiooni või tehnilisi küsimusi, võtke julgelt ühendust See Me teenuse.

Tunnused

Brändi Nimi:
SMTE
Mudeli Number:
SP-GB-LX-IDFN-EN4
Tingimus:
Uus ja Originaal