.

50Meters FC-LC-Simplex 9/125 Singlemode Fiber Optic Cable Patch Cord Jumper

50Meters FC-LC-Simplex 9/125 Singlemode Fiber Optic Cable Patch Cord Jumper

€ 11.19

Kaupadest
Poes


Tehnilised Näitajad :
Parameeter
Ühik
FC, SC, LC/ Soomustatud fiber patch cord
ST, MU
MT-RJ, MPO
E2000
SM
MM
SM
MM
SM
MM
SM
PC
UPC
APC
PC
PC
UPC
PC
PC
UPC
PC
PC
APC
Sisendsumbuvus(tüüpiline)
d B
Kuni 0.3
On ≤0,2
Kuni 0.3
On ≤0,2
Kuni 0.3
On ≤0,2
On ≤0,2
Kuni 0.3
On ≤0,2
On ≤0,2
Kuni 0.3
Kuni 0.3
Return loss
d B
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Tegutsevad lainepikkus
nm
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Exchangeability
d B
On ≤0,2
On ≤0,2
On ≤0,2
On ≤0,2
Vibratsioon
d B
On ≤0,2
On ≤0,2
On ≤0,2
On ≤0,2
Töötemperatuur
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Ladustamise temperatuur
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Kaabli läbimõõt
mm
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
φ3.0, φ2.0, φ0.9
Tellimine teave :
l fiiberoptiliste pesa : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO
l Ferrule Liidese tüüp : APC ,PC, UPC,
l Kiudaineid südamikud : Simplex, dupleks
l Kiu tüüp; mitmemoodiline(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125)
l Kiu läbimõõt(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0
l Juhtme pikkus; kohandada
Transport :
1. Me korraldada saadetise esmaspäevast reedeni. Laevandus sisaldab pakendi ja käitlemise tasu.
2. See võtab umbes 30-40 päeva (USA, CA, AL,). Teiste riikide 40-60 tööpäeva jooksul, täpne tarneaeg sõltub posti protsessi.
3. Kui te ei saa oma võitnud item (s) 30 (kolmekümne) tööpäeva jooksul, palun jäta siia teade või E-mail võtke meiega ühendust, me teeme oma parima, et lahendada mis tahes probleemid teil.
Tagasiside :
1. Me automaatselt jäta positiivset tagasisidet, et iga ostja täitma tehingu.
2. Oleme seadnud endale kõrged standardid tegutsemiseks 100% kliendi rahulolu! Tagasiside on meile väga oluline.
3. Hea suhtlemine on võimalik lahendada kõiki probleeme, kui teil on küsimusi, palun võtke meiega ühendust, me kohe lahendama probleeme, mis teil on tekkinud
Maksmine :
1.me võtame Alipay ,Me oleme nõus läbi turvalise makse protsessor, Tingdeposiidileping.
2.Makse peab olema tehtud turvaline makse protsessor, Tingdeposiidileping.
3.Kui te ei saa vaadata läbi kohe pärast ligi,palun oodake paar minutit ja proovige uuesti Maksed tuleb sooritada 3 päeva jooksul
4.Me ainult laeva Alipress kinnitas aadress.
Tagasi :
1.Me püüdleme 100% rahulolu.
2.Me garanteerime, et objekt, mida osta on kirje me siin kirjeldatud ,ja on kirjeldatud seisundit.
3.Kui kaup saabub ja ei ole kirjeldatud, palun võtke meiega ühendust, et tagasi toote vahetada.
4.Tagasi ei saa nõustuda mis tahes muul põhjusel.
5.Teata palun 3 päeva jooksul ja tagasi meile 7 päeva jooksul alates laekunud kuupäev vahetada.

Tunnused

Brändi Nimi:
jyttek
Mudeli Number:
JYT
Kiu pikkus:
50M
Kiu läbimõõt:
3.0 mm
Kiu Tüüp:
90/125um
režiim:
Simplex SingleMode
pesa:
FC-LC
on customed:
Jah