.

online kõrge resolutsiooniga inkjet printer digitaalse logo uv trükkimise masin

online kõrge resolutsiooniga inkjet printer digitaalse logo uv trükkimise masin

€ 2093.00

Kaupadest
Poes

online kõrge resolutsiooniga inkjet printer digitaalse logo uv trükkimise masin
Toodete Eelis
1.Meie UV printer toode, mida kasutatakse tööstuslikul tootmisel. See ühendab kiire trükkimise kiirus ja elegantne disain juures ülikond, teha digitaaltrükk tootmise reaalsuseks.
2.Prindi mugavalt ja kuiv kohe.
Meie UV printer on 5760*1440dpi kõrge resolutsioon ja 6 värvi trüki valiku, mis annab tõetruu disain, kvaliteet on väga usaldusväärne täiuslik disain tindi süsteem ja otsik niisutav seade, UV printer tagada järjepidevus tootmise ja spray trükkimise kvaliteet.
3.UV printer on kohaldatavad erinevat liiki ja erinevatest materjalidest, professionaalsete värvide eraldamine tarkvara aru, trükkimine keraamiliste plaatide,telefon, juhul, metall, klaas, puit, palli, auto-CD-DVD, kilekotid, kaart, jne. kõrge kvaliteet, energiasäästu, keskkonnakaitse turu nõudlusele.
Spetsifikatsioonid AR-LED Mini4 Mudel AR-LED Mini4 Print Size 280mm*420mm Kirjeldused 650*650*400 mm(laius*L*H) Pakendi Suurus 770*710*620 mm(laius*L*H) Värviline CMYK+WW-või CMYKLMLC või CMYK+VV Net Kaal 60 Kg Bruto Kaal 65kg printimiskiirus 173sec( A3+ Foto) Print Kõrgus 1-95mm(kohandatud 210 mm) Prindipea Puhastamiseks Meetod automaatne Prindi Resolutsioon 5760*1440dpi Meedia id-kaart .nahast . puit .bambusest .klaasist .golf jne Tint Keskkonna-kaitse UV-valguses kuivatamise tint Pinge AC100~120 V/AC220~240 V self-mugandus, 50/60 Hz±1 hz Võimsus töörežiim 60 W valmis olekus ei ole üle 20 W Juhi AKEN XP/7 töökeskkond Temperatuur : 5-32degree,Niiskus : 20-80% Kuivatamiseks nii LED lamp, tahkestamiseks,25000-30000 tundi
Pakkimine ja kohaletoimetamine
1.Anti-rõhk Kartongi Pakendamise
2.Printer on tarnitud väljendada .
3.Ei ole saadetiste kohta, nädalavahetustel ja riiklikel pühadel.
Tarneaeg teie riigis ( lihtsalt viide)
PS : Rip tarkvara on tasuta for you!
Märkus :
1.Kui on mingeid erinõudeid, printer tarnitakse vastavalt nimipinge ostja riigis. kui ostja on eritellimusel, palun märkige pinge vajalik, et sõnum.
2.Kõik printeri et ei sisalda tindi ,kui seda vajate ,saate osta seda meie tehases või kohalikul turul .
Meie pärast teenistuse
Meie tehas pakub üheaastane garantii :
Kõik komponendid (v.a trükipea ,tint pumba ja CISS/tindikassetid) ei kohta, tavapärase kasutamise korral esitab uue ühe aasta jooksul(ei ole kaasas laevanduse kulud). Üle ühe aasta, ainult tasuta soetusmaksumuses .
Koos Haiwn printer saad Õpetamise DVD, Manuaal, elu, aeg, vaba tehnilise toe rida. Kõik küsimused jooksul, kasutades meie masin, meie tehnik annab elu jooksul tehnilise toe online otse .
Meie Firma
KKK
1. Milliseid materjale võib Haiwn UV printer printida ?
Haiwn UV printerid on multifunktsionaalsed printerid : see võib printida mis tahes materjalid, näiteks telefoni puhul, nahk -, puit -, plastik -, akrüül -, pliiatsi -, palli -, metalli -, keraamika -, klaasi -, tekstiili ja riide jne..
2.Võib Haiwn LED UV printer printida reljeef mõju?
Jah, meie UV printer saab printida reljeef mõju, rohkem teavet ja näidiseid, pilte, palun võtke ühendust meie esindaja müügimees.
3.See tuleb pritsida pre-lakk?
Haiwn UV printer saab printida valge tindid otse ja puudub vajadus pre-kate.
4.Kuidas me saame hakata kasutama printer?
Saadame käsitsi ja õpetamise video pakett printer. Enne kasutamist masin,palun loe juhendit ja vaata õpetamise video ja tegutseda rangelt kui juhiseid. Meil on ka pakkuda kvaliteetset teenust pakkudes tasuta tehniline tugi online.
5.Milline on garantii?
Meie tehas annab üheaastase garantii : mis tahes osi (välja arvatud trükipea,tint pumba ja tindikassetid) küsimused tavapärase kasutamise korral on pakkuda uusi, ühe aasta jooksul(ei kuulu laevanduse kulud). Üle ühe aasta, ainult tasuta soetusmaksumuses.

Tunnused

Trükikiirus Must:
173sec(a3 täissuuruses fotot)
Paberisöödu Režiimi:
Auto
Trükikiirus:
8ppm
Toetab Võrgu Printimine:
Wired
Käivitada Kuupäeva:
2014
Värvi Printimine Kiirus:
173sec(a3 täissuuruses fotot)
Stiil:
värv
Kahepoolne Trükkimine:
No
Taotlus:
Ärilisel
Sisemine Mälu:
Puudub
Liidese Tüüp:
USB
Paberi Suurus Max:
A3
Brändi Nimi:
airwren
Kasutamine:
Jugatrükk Printer
Pinge:
100-240V
Maks. Resolutsioon:
5760*1440dpi
Mudeli Number:
AR-LED Mini4 uv plastikust id kaardi printer
Suurus:
800*750*650mm
Tüüp:
uv-avatava printer
Kasutamine:
uv-avatava printer
tint:
uv tint
prindi suurus:
280mmX420mm
sertifitseerimine:
CE
Gross weight:
55kg
Tarkvara:
Rip-tarkvara
print mode:
CMYK+2W
Prindi resolutsioon:
5760x1440dpi
Tüüp:
AR-LED Mini4 uv plastikust id kaardi printer