.

2TK Antiikne Hõbe Pinnatud Värvi Muutuv Meeleolu Rõngad Muutuvad Värvi Temperatuur Emotsioon, Tunne, Rõngad Komplekt Naised/Mehed 003-016

2TK Antiikne Hõbe Pinnatud Värvi Muutuv Meeleolu Rõngad Muutuvad Värvi Temperatuur Emotsioon, Tunne, Rõngad Komplekt Naised/Mehed 003-016

€ 4.68

Kaupadest
Poes

2 TK Antiikne Hõbe Pinnatud Värvi Muutuv Meeleolu Rõngad Muutuvad Värvi Temperatuur Emotsioon, Tunne, Rõngad Komplekt Naised/Mehed 003-016
LAEVANDUS MEETODID
1 - vaikimisi laevandus meetod on "Hiina Post Tavaline Väike Pakett Plus", hinnanguline saabumisaeg ei ole tagatud, et maatükki ei saa jälgida kui jätad Hiina mandriosas.
2 - Ostjad saavad samuti valida "e Packet" või "Hiina Post Air Mail', hinnanguline saabumisaeg 10-40days kui ei arvatud, saate jälgida iga paki staatus. Laevaliini kulud on ostjad on pool, ja me katta 20% kogukuludest. (Väga soovitatav 2 laevandus meetodid)
OLULINE MÄRKUS
1 - TOODE , Kõikide meie toodete puhul on 100% käsitöö, me oleme ainus tegija hiqh kvaliteedi meeleolu ehete tegija, kõik meie tooted on kaetud päris sterling silver juures Neo-au katmine osakond, sa kunagi ei kahetse ostu meilt!
2 - MEELEOLU KIVI , 100% käsitöö ja kivide värvide muutmine, mis on tingitud erinevatest temperatuur, alustada, et muuta värvi, 14 kraadi Celsiuse järgi kuni 34 kraadi Celsiuse järgi.
3 - EXTRA TASUTA KINGITUS , Iga uus või lojaalne klient saab nautida õigus võttes 1piece juhuslikult extra tasuta kingitus, loodan, et te enojy seda!
4 - VEDU , Kõik meie maatükid on tarnitud Hiina Registreeritud Air Mail VÕI e Packet, saate jälgida kaupade kõik viis kui saadetakse laost.
5 - HOIATUSED , Hoida toodete eemal vetes, meeleolu kivi kaotab see funktsioon, kui imendub vesi!
1

Tunnused

Sõrmus Suurus:
7, 8, 9
Metalli värv:
Antiikne Hõbe Pinnatud
Toote Tüüp:
Rõngad
Trahvi või Mood:
Mood
Mudeli Number:
MJ-RS003 -RS016
Sündmus:
Pidu
Brändi Nimi:
MOJO
Stiil:
Trendikas
Seade Tüüp:
Nähtamatu Seade
Metallide Tüüp:
Tsingi Sulam
Sugu:
Naised
Rõngad Tüüp:
Pulm Ansamblid
Materjal:
Klaas
Kujumuster:
ovaalne
Pinna Laius:
21mm,25mm
värv:
Temperature Sensing Color Change
Kivi suurus:
13*18mm ovaalne kivi,13*18mm ovaalne kivi
katmine:
Antiikne Hõbe
Pakend:
Individual Packing with Extra Free Gift
Tüüp:
Vintage, Punk
Neto kaal:
MJ-RS003 10grams, MJ-RS016 11.05 grammi
Toote garantii:
Rohkem kui 3 aastat, kui ettevaatlikult käsitseda
Sündmus:
Pulm, Kingitus ,Aniversary,Pool
Päritolu:
Yi Wu,Hiina
Ettevaatust:
Keep away from water, handle with care