.

Tagumine Hugger Jaoks KTM RC8 2008 - 2013 09 10 11 12 13 Carbon Fiber

Tagumine Hugger Jaoks KTM RC8 2008 - 2013 09 10 11 12 13 Carbon Fiber

80.50
€ 76.00 -6 %

Kaupadest
Poes


Kõik meie süsinikkiust tooted on nüüd tehtud Autoklaav protsessi.Kõrgeima tasemega kuiv tolmuimeja ja kuum vajutage survevalu vormide ta. Paljud osad on nüüd lõigatud, meie state-of-art Mitsubishi Robot käsi või CNC Tulega masinad. See on kerge, on suur tugevus, kõrge jäikus, suure tõmbetugevusega, kõrge plain kraadi, kõrge temperatuuri taluvus ja parim läige. Toote pind on kaetud anti UV-ultraviolett -, nii et läbipaistva pinna kihil võib jääda nii särav nagu uus. Lihtne paigaldada.Enamik meie süsiniku tooted on direct bolt-on asendamine OEM osad. 100% carbon fiber materjalist valmistatud tooteid tagasi pildi.
KTM RC8 2008-2013,2009,2010,2011,2012,2013
Oleme me teeme range testi enne, kui see valmis ja paigaldada see bike.Palun osta kindlustundega.Kui teil on mõned tehnilised probleemid,palun võtke meiega ühendust.
Me nõustuda ainult Deponeerimine.
Tavaliselt me laeva objekt jooksul 1-7 tööpäeva jooksul, kui tehing on lõpule viidud.Kuid, kui objekt tuleb välja, et toota me e-posti öelda.Palun lubage meil 15 tööpäeva jooksul alates saadetise. Saadame laevandus teavet teie e-posti ja laeva välja niipea kui võimalik. Me laev maailmas.Kui sa leiad seal on nr väljendada oma riiki,palun võtke meiega ühendust, ja ütle meile, mida väljendada vaja.Me püüame oma parima, et saata see teile express. Palun veenduge, et see posti aadress on õige, kui olete lõpetanud makset Palun saatke mulle kõigepealt täpselt laevaliini kulud, kui soovite, et laeva poolt teistele saadetise viisil, või osta rohkem kui ühe kirje.
Märkus : Import maksud ja tasud, mis ei hõlma toote hind või postikulud.Need tasud on ostja vastutusel.Palun kontrollige oma riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud, mis tehakse enne pakkumise/osta.Need tasud on tavaliselt kogutud pakkuda kaubaveo ettevõte või, kui valid punkti üles/ärge ajage neid täiendavaid laevandus tasu.
Kui teil on mingeid probleeme,siis palun võtke meiega ühendust,saatke meile mõned pildid, mis on parem rohkem ja rohkem,see aitab meil leida probleemi andmed ja lahendada see.Me vastuse sa esimese korraga, kui saame sõnum. Palun repack hoolikalt ja saadab kauba tagasi meile algne seisukorras originaal kasti.Meil on tootja on pärit Hiinast.Kui teil on Äri,klubi või racing team ja huvitatud meie üksused.Palun võtke meiega ühendust.Oleme valmis teiega koostööd. Pakume parima enese kohandamine teenust. Facebook : https : //www.facebook.com/Abracing-778914752210013/ Twitter : https : //twitter.com/abracingclub

Tunnused

Toote Tüüp:
Hõlmab & Dekoratiiv Liistud
Materjali Tüüp:
Carbon Fiber
Brändi Nimi:
abcarbon