.

Suur voolu dc 12v/24v pilsi pump set 3500GPH elektriline veepump paadid,sukeldatavad paat veepump koos pilsi ujuk-lüliti

Suur voolu dc 12v/24v pilsi pump set 3500GPH elektriline veepump paadid,sukeldatavad paat veepump koos pilsi ujuk-lüliti

26.74
€ 24.00 -10 %

Kaupadest
Poes


Pakett sisaldab:3500 GPH pilsi pump *1 pilsi-lüliti*1
Pilsi Pump Kirjeldus :
1.Kasutada erilist materjali, et teha veekindel tihend, veekindel, tugev isolatsioon, kõrge ohutuse.
2.ajendatuna püsimagnetitega mootor, väike suurus, kuju, suurus tinutatud koksi purgid, väike vibratsioon, madal müratase, suur voolu 50 l/Min (3,0 m3 / h), kasutades 12 v / 24 v dc reguleeritud toide, väike, et vähendada elektri kulu kulu-efektiivselt rakendada odavlennufirmad, kõrge efektiivsusega ja energiasäästu, pikk eluiga, võib töötada 24 tundi järjest, vahelduva töö soodsamat eluea pikendamiseks pump.
3. Lihtne paigaldada; Pump koos iluvõre baar filter, lihtne eemaldada, lihtne puhastada, lihtne; Automaatne filtreerimine suuremate esemete, kaitsta pumba tööd, pikendada eluiga pump.
4. See seeria kääbus süvapumba saab suitsu osakesed on väikesed, vähem naftat ja muid lisandeid, et eluea pikendamiseks pump, soovitan pumba hooldus regulaarselt, et eemaldada kogu mustus ja muud objektid pumba.
5. Pumba võll on valmistatud roostevabast terasest tootmine, vastupidavad, korrosiooni -, magevee -, mere vee saab kasutada;
6. Saab laialdaselt kasutada reovee proovide võtmine, suur vooluhulk on vedeliku ülekanne ja madal müratase töökohal; Suur ja super suur akvaarium, väike bassein, veehoidla täitmine veega, purskkaevud ja muudel eesmärkidel.
7. Vastu roostevabast terasest võlli ja sitkus niiskusekindel termoplastilisest plastik pumba keha,
8. Võib sukelduda ja põletamine kaitse.
9. Pika kasutuseaga vesijahutusega mootoriga.
10. Lihtne paigaldada ja eemaldada filter seadmega, veenduge, et pump töötab ilma vibratsiooni vaba.
11. Lühikese aja jooksul ilma, et vesi ei põle läbi pumba töö.
Peamised rakendusalad :
1.Saab laialdaselt kasutada reovee proovide võtmine, suur vooluhulk on vedeliku ülekanne ja madal müratase töökohal;
2.Suur ja super suur akvaarium, väike bassein, veehoidla täitmine veega, purskkaevud ja muudel eesmärkidel.
3.Värske vee, mere vee kvaliteedi analüüsi võtmine, vee puhastamine, reoveepuhasti, kanalisatsioon, ring, pilsi-reovee -, vesiviljelus -, vee-transfer -, põllumajandus-pihustamine, niisutus -, põranda -, vaiba puhastus jne.;
4.Kohaldatavad tööstuse : keskkonnakaitse, meditsiini -, laevaehitus -, kalandus-vesiviljelus, nagu näiteks tööstus -, põllumajandus -, kodumaise tööstuse.
Kohaldatava väljad :
1.Keskkonnakaitse
2.meditsiin,
3.laevaehitus,
4.kalakasvatus,
5.tööstus,
6.põllumajandus,
7.kodumajandus, jne.
Kuidas pilsi pump töötab :
Mitte-automaatne, pumbad pakuvad traditsioonilised operatsiooni aktiveerida ujuki või paneel) lüliti. Eemaldamine mootor kassett võimaldab lihtsat puhastamist kurn ja tiiviku, et juhul, kui pump muutub tihedamaks koos prahi. Elektrilised Pumbad on kõige populaarsem tüüpi elektriline pilsipumpa, allveelaevad anda väga kõrge tootluse, on tasuv, on madal amp joonista ja on lihtne paigaldada. Need on kavandatud, et mahtuda alumise osa pilsi-ja ainult nõuavad heakskiidu toru tööd ja elektrit.
Pilsi Lüliti Kirjeldus : pilsipump ujuk-lüliti on nutikas seade, mida kasutatakse paatide, mis süttib pilsipump, kui vesi sidrunilõhna jõuab teatud tasemele. See on must-olla iga paat, mis on järelevalveta jäetud ükskõik kui pika aja jooksul, kui kõik paadid kipuvad lekkima vähemalt veidi vett. See lüliti on vee all, nii et teil on vaja veekindel elektrilised ühendused ja riputada juhtmed, et tagada, et nad viibida võimalikult kuiv.
Ideaalne voolu andur pilsipumpade
Raskeveokite voolu lüliti on mõeldud rasketes rakendusi
Meie pilsi pump ujuk-lüliti on ohutum kui elavhõbe lülitid, see lüliti kasutab mercury-free jooksva pall mehhanism ja sisaldab eksklusiivne anti-ora funktsiooni, et hoida ära kiire sisse - /väljalülitamine jalgrattasõit tekkinud mõned lülitid.

Tunnused

Pinge:
12V, 24V
Kasutamine:
Vesi
Struktuur:
süvapumba
võimsus:
Elektriline
Rõhk:
Kõrge Vererõhk
Mudeli Number:
JK-G3500-komplekt
Brändi Nimi:
JOEKOL
Taotlus:
Sukeldatavad
Standard või Mittestandardse:
Standard
Kütus:
Elektriline
Teooria:
töörattaga pump
Max Tujusid.:
110F (43C)
Mootori Tüüp:
Kompaktne, tõhus, pika eluea mootor
tehase:
OEM/ODM on teretulnud
korpus:
Karm ABC Korpus
Rõhk:
no
Töötsükkel:
vahelduv
Pumba keha:
Termoplastiline