.

Paabulind Star Tahke 925 Sterling Hõbe 2-Tk Pulm kihlasormus Komplekt 1 Ct Loodud Diamante Ehted CFR8276

Paabulind Star Tahke 925 Sterling Hõbe 2-Tk Pulm kihlasormus Komplekt 1 Ct Loodud Diamante Ehted CFR8276

11.89
€ 11.00 -7 %

Kaupadest
Poes


925 Sterling Hõbe 2-Tk Pulm Lubadus kihlasormus Komplekt 1 Karaat Ehted Sõrmus Suurus Olemas : USA Suurus 5, 6, 7, 8 Peamist Kivi Suurus : 6,5 mm (1 Karaat) Peamised Kivi Värv : Läbipaistev Valge Peamine Kivi Kuju : Ring, Lõika 2-Pc Pulm kihlasormus Komplekt Metall : Tõeline Tahke 925 Sterling Hõbe Firmamärgiks : 925 Kivid Seade : Piik Viimistlus : Kõrge Poleeritud Tagada Kõrge Kvaliteet
Mis on 925 Sterling Hõbe ?
Puhas hõbe on 100% trahvi hõbe, ja on väga pehme. Kergesti ümber kujundanud ning kahjustatud, see on sageli kombineeritud teiste metallidega, et toota rohkem vastupidav ehted. Kõige populaarsem hõbe ehted on hõbe, mis koosneb sagedusel 92,5 % hõbedat ja 7.5 % vaske.
Mis on Roodiumi Pinnatud?
Roodium on väga kallis, metalli platinum vääris metallide rühma. Roodiumi Pindamata on parim viis vältida tuhmuma ja vaalentaa. Ta näeb välja rohkem särav ja läikiv all kõige tingimusi. Roodiumi plaadistuse saab suurendada ilu Hõbe Ehted ja Valge Kuld Ehteid . Paljud maailma tuntud brändi suure võimsusega jewelers kasutada ka Roodiumi Plaadistuse jaoks väärtuslikku metalli nagu valge kuld.
Mis on Plaatinaga plakeeritud?
Tegelikult ei ole Plaatinaga plakeeritud selles ehted turul. Mõned tarnijad väidavad, et nad kasutavad Plaatinaga plakeeritud jaoks silve, petmine klientidele, kes ei ole kursis, et. Platinum on kallim kui Valge Kuld. Platinum on 95% puhast (5% iriidiumi, pallaadiumi, ruteenium ja muud sulamid). Ainus reaalne Plaatina Ehteid saab kasutada tempel PT950. See on ebaseaduslik kasutada PT950 muude metallist ehted ja saab politseile. Samuti ei suure võimsusega jewelers kasutab Plaatinaga plakeeritud tahes ehted. Te saate vaadata kõige kuulsa brändi suure võimsusega jewelers kodulehekülgedel.

Tunnused

Sõrmus Suurus:
5, 6, 7, 8
Toote Tüüp:
Rõngad
Trahvi või Mood:
Mood
Stiil:
Classic
Brändi Nimi:
Paabulind Star
Seade Tüüp:
Piik seade
Sündmus:
Kaasamine
Sugu:
Naised
Rõngad Tüüp:
Pruudi Komplekti
Kujumuster:
Geomeetriline
Metallide Tüüp:
Hõbe
Mudeli Number:
CFR8276
Materjal:
Kuupmeetri Tsirkooniumoksiid
Pinna Laius:
6.5 mm
Metallist:
925 Sterling silver
Tempel:
925
Stiil:
Pruudi Komplekt
Kivid, Milles :
4 Küünt Piik Seatud
Peamine Kivi:
Ring Lõika 6,5 mm (1 Karaat)
Kivi:
Loodud Diamante
Alam Tüüp:
kihlasormus sätestatud
Lõpeta:
Kõrge Poleeritud
Sündmus:
Valentine, Pulmad, Pidu & Sünnipäev
Teenus:
Dropshipping Saadaval