.

FRSKY Taranis X9D/ X9D PLUS S1 S2 Lüliti Kork

FRSKY Taranis X9D/ X9D PLUS S1 S2 Lüliti Kork

€ 3.12

Kaupadest
Poes

FRSKY Taranis X9 D/ X9 D PLUS S1 S2 Lüliti Kork
See on vahetatav S1 või S2 pot ühise põllumajanduspoliitika Taranis ja Taranis Pluss saatjad.
Fr Sky originaal.
X-2 tööd
Tähelepanu enne, Et :
Vaikimisi free shipping Hiina Registreerida lennuposti , mis tagavad kiirus ei ole stabiilne, mõnikord mitu päeva on jõudnud oma käsi, mõnikord on vaja rohkem kui kaks kuud, palun tunnistavad seda!
Kui on vaja kiiremini ja usaldusväärne laevandus meetod või kiiresti, siis palun vali VÄLJENDADA !! Konsensus on vähemalt austus meie tõsist tööd, sest ükski asutus saab kontrollida post air mail shipping kiirus!
****
Me ei ole teretulnud ja seisma pahatahtliku ostjad, kes ostavad ja tead post air mail shipping puudus , ja avatud tarne hilinemise vaidlused eesmärgil, toetuse ja vaba saada tooteid. Selliseid ostjaid, kui leitakse, et tõmba sisse must nimi nimekirja, kunagi koostööd teha uuesti!
***** Kõige esemed saadetakse jooksul 1~4 tööpäeva jooksul .Veenduge, et jätke telefoninumber, täites teie ostjale teavet. Tagada te saate pärast minimaalse maksu -, paki saadetakse KINGITUS ja tee väike tollivormistuse väärtus(näiteks $5), ostjaid ei vastuta tolli tasud ja KÄIBEMAKS. ( Pls jätke mesaage kui on eriline nõue. ) Palun teatavaks, rahvusvaheline tarne hightly sõltub teie kohaliku tolli-ja posti teenust. Chinapost Air mail ja kestab tavaliselt 18 - 35 tööpäeva enamik Euroopa riike,30 -40+ tööpäeva venemaa, Brasiilia, Lõuna-Ameerika .Tarneaeg sõltub sihtkohast ja muu tegur, Me ei vastuta viivituste Postiga oma kohaliku postiteenuse osutamiseks või Rahvusvaheliste Tolli kontrolli.
Teie tagasiside on väga oluline meie ettevõtte arengut, me siiralt paluda sul lahkuda Positiivne Tagasiside meie eest, kui olete rahul meie toodete ja teenuste. Seda saad lihtsalt võtta, siis 1 minut. Meie süsteem naaseb automaatselt sama tagasiside, et sa pärast saanud oma Positiivset Tagasisidet. Kui leiate mingeid probleeme meie esemed või teenus, lihtsalt võtke meiega ühendust esiteks, enne kui sa jätsid tahes neutraalne või negatiivne tagasiside, me teeme oma parima, et tagada teie rahulolu.

Tunnused

Kasutamine:
Sõidukid & Puldiga Mänguasjad
Mudeli Number:
X9D/X9D Pluss
Tehnilised parameetrid:
Väärtus 2
Brändi Nimi:
SKYAREA
RC Osad ja Accs:
Saatjad
Plastist Tüüp:
PE
Sõiduki Tüüp:
Lennukid
Materjal:
Plast
Nelivedu Omadused:
Muud
Vahend Tarvikud:
Muud
Upgrade Osad/Tarvikud:
Muud
Kaugjuhtimispult Lisaseadmed/Seadmed:
Muud