.

Kiiresti hooldus-varuosad Domino A320i Qube

Kiiresti hooldus-varuosad Domino A320i Qube

€ 175.00

Kaupadest
Poes


Kiiresti hooldus-varuosad Domino A320i Qube
Toote Kirjeldus :
1) Pärast kaua aega testimisele,oleme välja stabiilne ühilduv toode edukalt. 2 ) Kõrge kvaliteedi tagamine,ANYINKJET 100% tootmine tehasest; Ja meil on saada rohkem head tagasisidet meie klient, et toode on kvaliteetne.
3) Kui on kvaliteedi probleem toodete tootjad toetust tagasi.
4) Meie tooted on täpselt kirjeldatud,100% reaalne lask pilte.
5) Saame pakkuda professionaalset online tehnilise toe teenused,kell on 09 : 30 am~9 : 00 pm.
6) Meie toodete garantii keskkonnasõbralik.
7)meie ühilduv osa võib asendada originaal üks,ta säästa oma kulusid. Suiitable eest :
Doomino A320i Joonis fotod :
Maksmine :
Et raha tehingud on tagatud Aliexpress;saab kinnitada, et pärast seda, kui olete saanud oder kaupade pacakge.nii, et seda saab tagada, et teie raha on kindlas kohas.
Kohaletoimetamine :
Tähelepanu : Nüüd Hiina ei saa kasutada DHL,FEDEX,TNT,UPS, shipp, et venemaa,kui sa valida, DHL,FEDEX,TNT,UPS ,me saata EMS;Argentina,Brasiilia,kui sa valida, DHL,FEDEX,TNT,UPS, kuid ei ütle meile, registreerimisnumber või CPF VÕI CNPJ ja Ettevõtte nimi,saadame poolt EMS.
1) DHL,TNT, Fedex,UPS, tavaliselt võtab aega umbes 5-7 päeva,rohkem või vähem.Kui kõrvalises piirkonnas,see on natuke pikem timen;Kui ostja kohandatud põhjusel,see natuke kauem aega.
2) EMS tavaliselt võtab aega umbes 6-13 dayas,rohkem või vähem. Kui kõrvalises piirkonnas,siis on see veidi kauem aega; Kui ostja kohandatud põhjusel,see natuke kauem aega.
3) Hiina/Hongkong Post air mail/Pakk kestab umbes 20-35days,rohkem või vähem.
* Tavaliselt me laeva ostjad punkt nagu KINGITUS väiksem väärtus,et vältida ostja tulumaksu. Aga maks on deterdmined poolt ostjale kohandatud ole meie poolt,on eri riikides erinev maksumäär. nii et kui mis tahes maksu, siis ostja peaks tegema seda.
* Kui see on tingitud põhjusel, sealhulgas "keeldub alla kirjutamast eest paketi" või "keeldun maksa maksu" või "ostja riik postitus põhjus" ja nii edasi.ostja tegema kõik kaotada. Meil on tasuta vastutus hoida toitu vasakul Hiina sujuvalt, kui kaup lahkub Hiina seejärel saab ostja vastutab kogu vastutuse.
Garantii :
1. Kõik tooted on kontrollitud ja pakendatud heas enne lähetamist.
Klienditeenindus :
1.Tagame, et kõik meie esemed on "nagu on märgitud" nende kirjeldused. Meie eesmärk on 100% klientide rahulolu iga müügi meil täielik.
2. Meie tooted on otse tehasest, ei ole keskel mees, ole kõrge markup,mistõttu saame pakkuda kvaliteeti punkte veel väga konkurentsivõimelise hinnaga.
3. Kui teil on küsimusi, palun võtke meiega ühendust sõnumi või Trade Manager, enamik on sellele reageerinud, 12 tööaega.

Tunnused

Brändi Nimi:
ANYINKJET
Mudeli Number:
AY--A320
värv:
BK
Tüüp:
Muud