.

Tasuta Kohaletoimetamine Klaasipuhasti Kit Tagumise Akna Klaasipuhasti Arm + Puhasti Tera Rainshield Jaoks Nissan Qashqai 2008 2009 2010 2011 2012

Tasuta Kohaletoimetamine Klaasipuhasti Kit Tagumise Akna Klaasipuhasti Arm + Puhasti Tera Rainshield Jaoks Nissan Qashqai 2008 2009 2010 2011 2012

11.82
€ 10.00 -15 %

Kaupadest
Poes


Tasuta Kohaletoimetamine Klaasipuhasti Kit Tagumise Akna Klaasipuhasti Arm + Puhasti Tera Rainshield Jaoks Nissan Qashqai 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Näpunäited :
1. Puhas kojamehed enne asendades, nagu võõrkeha kojamehed võib tunduda lisatud vee märgid.
2, juhul kui seal on ebanormaalne, heli-või võita uue puhasti seadmed, üldiselt klaasipuhastite ja klaasipuhasti käe nurk ei sobi, tavaliselt nimetatakse kapten garaaž nurga all veidi tõmba klaasipuhasti arm saab eemaldada.
3, ja kojamehed koos tahma on peamine põhjus, ähmane kojamehed puhasti, see võib olla, sest seal on restoranid ja aurude läheduses allikas oma parkimiskoht, või pikka vihm auto heitgaaside ja tolmu haardumist. Seetõttu on paljud ratturid arvan, et kojamehed kraapides ebaselge on, klaasipuhasti halb, tegelikult kulutanud palju aega seni, kuni õli pesuaine (detergentide) ja pesta klaasipuhasti tihendid, olukord on oluliselt paranenud. Pange tähele, et mitte liiga raske, kui puhastamine ribadeks, kasta puhastusvahendit ja pühkige õrnalt pehme lapiga lindi laba, seejärel loputada veega, käsitsi tunneb end sile ja karvutu.
4, soovitame teil regulaarselt kontrollida, ei mõjuta vaateväljas ei ole selge, sest vihma ja kraapides turvariski.
5, tavaolukorras, klaasipuhastite eluiga on umbes 1 aasta, kui ilm oli halb, nagu temperatuur ja kõrge UV-intensiivsus, elu võib olla lühendatud.
6, klaasipuhasti tihendid ei ole ainult piisavalt elastsust, sitkus ja vananemisvastased omadused, samuti määrdeained pinnakate. See on see kiht kate ainult siis, kui kojamehed klaasi slaidi sujuvalt. Pärast määrde-kate kannab ära, kojamehed ka toota ebanormaalset heli ja peksid nähtus, siis teil on vaja asendada teibiga. Kui mitte oodata, kuni see vahetage tihendid on katki, klaasipuhastid on otsene maandusjuhe või toele klaas, see on kriimustada klaasi ees kioskites, rohkem kahju kui kasu.
7, klaasipuhastid ei saa asendada lapiga puhastada kojamehed, kuid ainult siis kasutada, kui vaja. Kui lisatud palju tolmu, klaasi, ei ole parim kojamehed kraapides, kui sa tahad olla kindel, et kraapima vesi, pöörates erilist tähelepanu ei lase kuivada kraapides kojamehed, harjadega on kergesti vigastada.
Paigaldusjuhend :
1. Aseta väike müts, originaal tagumine klaasipuhasti käe sisse lülitatud, 8-10 mutrivõti keerake lahti mutter.
2. Loksuta naine pärast klaasipuhasti arm, tagumine klaasipuhasti käe esimene naine eemaldatud.
3. on mount uus tagumine klaasipuhasti käe viimine paigaldus naastud, ja siis pani ära.
4. Pinguta fikseerimise mutter.
5. Väike müts kaetud. ok!
6. Kui sa lihtsalt muuta tagumine klaasipuhasti, tagaklaasi puhasti eemaldab vana puhasti käsi vahetult pärast paigaldamist uus tagumine klaasipuhasti.

Tunnused

Sõiduki Marki/Mudel:
Nissan
Nissan Model:
QASHQAI
Nissan Qashqai-Aasta:
2008
Brändi Nimi:
asywf
Väline Testimine Sertifitseerimine:
ISO9001
Materjali Tüüp:
Spetsiaalne Plastik, Raud Ja Kummist
Erilised Omadused:
Puhas aken
Aasta:
2008 2009 2010 2011 2012 2013
Auto Teha:
näiteks nissan qashqai
Punkt lisatud:
Tagumise Akna Klaasipuhasti Käe x 1 ; Tagaklaasipuhasti Tera x 1
Auto Tegija:
Nissan