.

1000GB mälu 16ch varjatud telefon salvesti IP serveri monitori funktsioon telefoni jälgida ettevõtte kasutavad telefoni puuraidur

1000GB mälu 16ch varjatud telefon salvesti IP serveri monitori funktsioon telefoni jälgida ettevõtte kasutavad telefoni puuraidur

€ 467.43

Kaupadest
Poes


"Vaidlused / Otsene negatiivne tagasiside" enne kontakti tähendab "Ostja halb" !! Ja ei ole teretulnud selline ostja !! Palun mine ära !! ( Sest äri on koostöö ,mitte võitlema iga muu ) .
Kui kaitse ajal töötab üle ,palun võtke ühendust pikendada aega ,
kui mingi probleem leitud ,palun võtke ühendust lahendada sõbralikul viisil .
Müüa punkti toode :
1. 16 kanalite ;
2. telefoni diktofoni ;
3. embeded disain 1000 GB mälu .
4. Hääl activiated .
5. Toetada serveri kontrollimist või kuulamise funktsioon eri arvutites on interneti teel kliendi poolt jälgida programmi .
6. toetust W7 W8 32 64bit süsteem
Sisseehitatud Telefoni salvestamise süsteem on eraldiseisev üksus, mis pakub 16 Ch analoog-telefoniliini salvestamise.Võtab 1 U rack disain,sisseehitatud 1000 G kõvaketta ja defaults andmebaasi . See ei pea iga ARVUTIGA, kui seda arvestust. Toetab Dial-in/out arvestust,CID POPUP,Ettevõtte juhtimine, Automaatne käivitumine, LAN Juurdepääsu ja nii edasi funktsioone.Seda saab laialdaselt kasutada ärilistel kõne,tööstusvool lähtekoha,hotline kõne,kaebuse kõne -, finants-ja aktsiaturgude,auto 4 S kauplus,avaliku julgeoleku häire -, lennundus -, raudtee-ja lennutranspordi,ja nii edasi.
On olemas :
Tavaline väljaspool joont , laiendamine liin, virtuaalne võrk -, raadio-ja intercom süsteem, digitaalse telefoni käepide line ja analoog circuit.
Omadused : Taotluse Omadused :
1. Järelevalve inimesed teenus atttitude,tehnoloogia tase, Uurides töövõime teenuse isik; Analüüsib toote probleem,Kogudes kliendi nõustamine, et provice toote parandamise alus.
2. Seire ettevõtte toimimist ja kontroll kasutamise määr helista ja inimressursside kõrge auaste inimesed.Võib leida ka tegevuse kasu ja kahju kiiresti ja teha mõned asjakohased meetmed, et hoida ära, et.Futhermore,telefon salvestamise süsteemi saab teha inimesed pühendavad end tööle ja parandada töö tõhusust.Seega saab otsida uue müügi potentsiaali ja paigutus,samuti võib anda ootamatu õiguse tõendina kõrge auaste inimesed.
3. Aidates müük tea, noh umbes kliendi seisundi aega ja parandada määr äri järeldus, et ettevõtlus saab trainsales tabavalt.
4. Pakkudes tõendeid vahetult jaoks mingi eriline sündmus,samuti saab mängida seda infot player.
5. Pakkudes mõju tõendeid muus valdkonnas.
6. Popup kliendi üksikasjalik teave.
Peamised omadused :
1 Tarkvara Operatsiooni Süsteem
Toetab Windows7 Simplified Hiina versiooni,Traditsiooniline Hiina versioon,inglise Operatsiooni süsteemi.
2 Vastamata Kõne Arvestust
(Kui telefoni liin on CID funktsioone), Kui sissetuleva kõne oli vastuseta, siis oleks süsteem avastada CID ja salvestada see automaatselt .
3 Multi-way alates rekord
Süsteemi Pinge Kontroll,Võtmetähtsusega Kontrolli,Heli Kontrolli ja nii edasi.algusaega, salvestamine on võimalik seada vabalt –saate salvestada mõned kestus või salvestada terve päev.
4 Suunas kinnitus
Kõne ja Out-läheb kõne numbri automaatselt avastamist.
(Kui on vaja tuvastada CID ,ja teie väljaspool joon peab olema openned Helistaja ID funktsioonid esimene.)
5 reaalajas jälgimine
Saab jälgida kanal, vestlus, ilma mis tahes häirimist rida.
6 Salvestamise circularly automaatselt
Võimalik valida 4 disk kõige rohkem, mis on harddisk või alapiirkonnas . Kui süsteemi toimimise ketta täielikult,süsteem kustutab ennekõike faili automaatselt.Nii, et süsteem saab toimida circularly.
7 Kõnede Haldamine
Arenenud kõne juhtimise funktsioon-Saab nimekirja ,trüki-ja statistilisi kõigi sissetulevate ja väljuvate kõnede arvu .
8 Logide Haldamise
Süsteem on terviklikkus ja toimimine logi,siis saate salvestada kogu süsteemi toimimist.
9 ärijuhtimise(POPUP)
See saab pop up kliendi üksikasjalikult teavet sissetuleva kõne kui lisate klient teavet teie teavet pank.

Tunnused

Võimsus:
< 1 GB
Kõlarite:
No
Pakett:
Jah
Taasesitus Formaadid:
WAV
Salvestada Heli Formaat:
WAV
Mudeli Number:
T3E16
Väline Mälu:
No
Brändi Nimi:
Kan.Ei
värv:
Valge
Päritolu:
Guangdong, Hiina (Mandri)
is_customized:
Yes
Võimsus:
> 4GB