.

ZOMEI 67 mm Ringvarrastele Polariseerivast Polariseeriv CPL Ultra Slim Filter DSLR Universal Pro Kaamera objektiivi filtri kõigi Brändi Kaamera

ZOMEI 67 mm Ringvarrastele Polariseerivast Polariseeriv CPL Ultra Slim Filter DSLR Universal Pro Kaamera objektiivi filtri kõigi Brändi Kaamera

18.90
€ 13.00 -31 %

Kaupadest
Poes


ZOMEI 67 mm Ultra Slim Objektiivi Filtri Pro Optiline Klaas CPL Polariseerivast Polariseeriv
Valguskiired, mis kajastuvad iga-pind võib muutuda polariseeritud nii polariseerivast filtrid kasutatakse, et valida, milliseid valguskiired, sisestage oma kaamera objektiivi. CPL filtrid võimaldavad teil eemaldada soovimatud peegeldused alates mittemetallist pindadele nagu vesi, klaas jne. Samuti võimaldavad värve, et saada rohkem küllastunud ja tundub selgem ja parem kontrastsus. See mõju on tihti kasutatud, et suurendada kontrasti ja küllastust sinine taevas ja valged pilved. See Zomei Ultra Slim Objektiivi Filter on teie jaoks hea valik.
Zomei Ultra Slim CPL Omadused :
Vähendab pimestamist ja peegeldusi, mitte-metallist pindade ja suureneb küllastuse taevas ja lehestik.
Ainult 4.68 mm paksus, lainurk-objektiivid ühilduvad ultra õhuke raam.
Kõrge läbipaistvus 99.7%, 99.9% selge, mitte-metallik pinna peegeldus.
Ultra-õhuke kõrge kvaliteediga pildi raami on võimalik oluliselt vähendada, kui lainurk-objektiivi nurk nähtus, samal ajal vähendada kaalu toode ise.
Täpsem võru abil tehnoloogiat, et vältida käsi, lükanduksed, lihtne paigaldada või eemaldada.
ZOMEI ultra õhuke CPL võtab imporditud optiline klaas objektiivi kooskõlas suur surve.
Koos EL-ROHS keskkonnakaitse standard piirata kahjulike ainete, ei sisalda kahjulikke materjale.
Objektiivi servast pimedatest protsess, vähendada kohapeal ja erinevate teadmata peegeldumine valguse allikas.
Kirjeldus :
Tootja : ZOMEI
Mudel : DW1 Wide Band Pro C-PL Filter
Raami Materjal : Alumiinium
Raami Paksus : 1.36 mm
Raami Kõrgus : 4.68 mm
Klaas Materjal : Impordi-Optiline Klaas
Kinnituskeere : 67 mm, muu 40.5/46/49/52/55/58/62/67/72/77/82mm on ka olemas.
Pakett Sisaldab :
1 * 67 mm Ultra Slim CPL Filter Objektiivi
1 * Puhastuslapiga
Laevandus Kirjeldus : 1 : Punkt saadetakse välja 3 tööpäeva jooksul pärast täielikku tasumist on saanud. 2 : oreder tagada, saada oma tellimus maksuvaba importimisel,me kinnitame seda kui "Kingitus" väikese väärtusega.See madalam hind ei kajasta kokku hind, mida makstakse või turuväärtuse toote kohta ja ei kehti riikides eri tariifse reegleid.Kõik impordimaksud ja-lõivud, on ostja vastutus 3 : Kui sa ei saa toote pärast 40 päeva jooksul, palun contacat meid kõigepealt,me lahendame probleemi ASAP Tagasi Kirjeldus : Punkt ei tööta hästi? Sulle ei meeldi see? Sa ei pea seda enam? See ei ole probleem, siis võid meiega ühendust võtta tagasi toote Klienditeenindus : 1 : Negatiivne tagasiside ja asja ei saa lahendada probleemi,kui pakett veel ei saabu või kui kaup ei tööta hästi, palun võtke esmalt,me tegeleme probleemi ASAP. 2 : Kui teil on küsimusi, palun võtke meiega sõnumi järgi,Saame vastuseks teie päringule 24 tunni jooksul.(Nädalavahetustel ja riigipühadel on 48 tundi) 3 : Kõik meie punkt Anda 1 aastane garantii.

Tunnused

Pakett:
Jah
Tüüp:
Polariseeriv Filter
Brändi Nimi:
Zomei
Mudeli Number:
67 mm