.

SC/UPC 1*16 PLC Fiber Optiline Splitter SC/FC/S/LC Konnektor PLC Splitter SC/UPC

SC/UPC 1*16 PLC Fiber Optiline Splitter SC/FC/S/LC Konnektor PLC Splitter SC/UPC

€ 17.43

Kaupadest
Poes


Splitter on võtmeteguriks FTTH ja vastutab, et jagada signaal LAN
et numbrid ruumides. See väga stabiilne splitter toimib võrratult kogu temperatuur ja eri lainepikkusega,
pakkudes madal sisestamise kahju, vähese sisendiga polarisatsioon tundlikkus, suurepärane ühtsus, ja madala return loss),
konfiguratsiooni 1 X4, 1 X8, 1 X16, 1 X32 ja 1x64 sadama.
Märkus : Palun öelge meile, millist teil vaja on, näiteks SC/FC/S/LC UPC, või me saadame vaikimisi ks pistik.
Omadused :
Madal Sisestamise Kahju Lairibaühenduse Operatsiooni Suurepärane Ühtsus Madal Polarisatsioon Sõltuv Kahju Madala ülemäärane kadu & High performance
Rakendused
Pikkade telekommunikatsioonivõrkude CCTV/CATV süsteemi FTTx kasutuselevõtmisel LAN Monitor süsteemi fiiberoptiliste testimise süsteem
Saadetise&Maksmine :
1. Me saadetud pakk 1-3 päeva pärast olete teinud makse.
Ja järgmisi makseviisid on nõus Aliexpress : Krediitkaardiga, TT, Western Union ja Qiwi rahakott.
2. Saadetis on vaba shipping kaudu Hiina post air mail, kui pakendi kaal on rohkem, kui 2kg või hind kokku on rohkem kui 120 dollarit, siis me kasutame EMS,DHL,UPS jne või laeva, millel on kaks maatükkide või rohkem pakkide air mail.
3. Juhendamine : kaalu ja suurust me tähistatud pakendis andmed ei ole tegelik kaal ja suurus kaup, kui teil on vaja teada tegelik kaal ja suurus, on teil vaja ainult meiega ühendust võtta.
4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult. Toodete pakend peab olema suhtes mingeid muudatusi ilma täiendav teave.
5. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal. Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.
6. Juhendamine : tarneaeg on sõltub ostja tollivormistuse ajal või Vääramatu Jõu tõttu. Kui ostja ei ole kauba vastuvõtmiseks pikka aega, loodame, et saab ostja ühendust tolli-või kohalik postkontor, selleks, et saada kaupu kiiresti.
7. Kohaletoimetamise meetodid :
Umbes Toll :
1. Selleks, et tagada saate teie, et ilma või väiksema tollimaksu, me kinnitame seda kui "Kingitus", mis on madalam väärtus, mis ei kajasta kokku hind, mida makstakse või turuväärtuse toote kohta ja ei kehti riikide eri tariifse reegleid.
2. Või siis võib jätta sõnumi andke meile teada, kui palju peaksime tegema tollideklaratsiooni. Meil on hea meel järgima oma juhiseid.
3. Kõik impordimaksud ja-lõivud, on ostja vastutusel.
4. Tarnijate ei vastuta viivituste eest, mida tolliasutus teie riigis.
5. Täiendavaid kulusid või viivitused võivad tekkida rahvusvahelise kaubanduse. Loodame siiralt, et sa ei kasuta täiendava impordi kulusid või tollivormistuse viivitusi nagu põhjust taotleda toetusi või lahkumisel negatiivne tagasiside.
Tagasi :
1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi. Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja me ei saa anda teile tagastamist või asendamist. Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.
2. Kõik tagastatud tooted peavad olema originaalpakendis ja sa pead andma usa shipping tracking number, konkreetsed tagastamise põhjuse.
3. Tagastame teile täielikult võitnud pakkumise amout saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, pärast nii Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates aliexpress. VÕI võite valida, kas vahetada.
4. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik). Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.Me ei paranda või asenda esemed aegunud garantii.
5.Me nõustuda ainult üksused, tuleb tagasi, kui toote hind on üle 50 dollarit ( Palun lugege hoolikalt enne tellimuse esitamist)
6.

Tunnused

Pakett:
Jah
Brändi Nimi:
dower mind
Mudeli Number:
SC/UPC 1*16
Tüüp:
Kaabli Tester
Kiu Tüüp:
Singlemode
Kaabli pikkus:
1,2 m
Konnektor A:
SC/UPC
Liides(s) B:
SC/UPC
vaikimisi:
SC connectors
Lainepikkus(nm):
1310-1550(nm)