.

JIAJIALE Sõiduki Metallist Mudel, Hoone Komplektid Puzzle Väike lennuk Valgustada Haridus Kogumispunkt Mänguasjad VS 3d-metallist mudel-komplekt

JIAJIALE Sõiduki Metallist Mudel, Hoone Komplektid Puzzle Väike lennuk Valgustada Haridus Kogumispunkt Mänguasjad VS 3d-metallist mudel-komplekt

€ 3.50

Kaupadest
Poes


Soovitatav põhjus lapse poolt vaadates joonised, kast laiali osadest, kokkupandud täielik mänguasja auto. Et saavutada eesmärk koolituse lapse võime harjutada lapse uudishimu asju. Võime trahvi liikumist, sõrm ja käsi-silma koordinatsiooni harjutus lapsi kasvatada laste kannatlikkust. Laste protsessi kokkupanek mänguasi, nagu meistrit, kas iga samm hoolikalt ja proovige teha seda parem. Pärast seda, kui nad lõpeta assamblee, nad on rohkem tänulikud oma mänguasjad. See toode on väikesed aksessuaarid, 8 aastane juhendamisel kasutada laste juhendamisel täiskasvanutele. Tarvikud funktsioonid serv poleeritud metall osade töötlemine, ei pea muretsema lapse küljest lõigatud! Valgustada/Puzzle kokkupanek mänguasjad turul erinevaid high-tech mänguasju on palju, need tooted kuigi kõrge tehnoloogia ", mis on relvastatud hambaid", peen välimus, veatu, kuid suuresti puudust kannatavate laste mõtlemist ja harjutamise käigus. Nüüd lapsed iga päev kulutama palju aega, et mängida tahvelarvutid ja nutitelefonid, muudavad nad lapse käed operatsiooni, aju loominguline võime on rohkem ja rohkem nõrk. "IRON COMMDER" mänguasi andis lapse sõidavad creative space, valik loov isiksus. Toode ajalugu mänguasi on pärit ühendkuningriigis. Aastal 1898, in Liverpool, Hornby Frank tema kaks poega ja kes leiutas esimese töö kohta polt, mutter õmblemine, metalli kombinatsioon mänguasjad. Kuigi etapid elu, praeguse kuju ja suurus oma mänguasja tungrauad ei ole muutunud. Ehitagem koos ja lapsed kuuluvad nende mänguasjad mänguasi on pühib maailmas toodetega seotud õhusõiduki -, inseneri-sõidukid, auto, mootorratas, kolmerattaline, Trooja, tuuleveski koguda staatilise mudeli, samuti ultra kõrge raskusi puldiga stiile, harjunud koguda plastikust kolmemõõtmeline puzzle sõpradele, on võimalik muuta maitsta, proovida metallist kolmemõõtmeline mudel puzzle raskusi suurem Oh, absoluutne testi oma intelligentsus ja võime, monteeritud on see suurepärane kogumise sisustus, ja mis siis, kiiresti murduvad üles.
KKK levinud probleem, Miks mõned osad on painutatud? Sest see on sulam, mis võib olla painutatud protsessi transport. Palun vajutage seda on võimalik taastada esialgse välimuse. Miks ma leian, et mõned osad ei ole õigust ajal assamblee protsessi? Me õppida mõned kliendid, et mõnikord see probleem tekib. Sest mõned osad on väga palju meeldib, nii et kui kokku panna, siis tuleb hoolikalt eristada. Kui te ei leia installi viga lõppu, palun kontrollige paigaldatud lisaseadmed. Sul on võimalik teada saada, kus sa oled vales kohas. Laste installi see mänguasi, kas nad peavad kaasas olema vanemate poolt? Kui teie laps paneb kokku see mänguasi esimest korda, soovitame vanematel kaasas oma lapsi koos. Sest RAUD COMMDER sulam, ehitusplokid olema raskem kui kokkupandud plastikust kolmemõõtmeline puzzle. Kuid teie ja teie lapsed saavad palju nalja paigaldamise käigus! Sest see on palju osi, soovitame teil esmalt kasutama kasti pane osad kokku, ja siis kokkupanek. Mõnikord me saame kliendi mõtlema, et puuduvad osad probleem. Me leidsime seda, sest nad kaotasid osad ajal nende assamblee protsessi. Soovitame teil panna kõik osad suur kast kui te kokku mänguasja, ja vältida kadu osad. Ka ei saa avada kõik osad pakendi kott samal ajal, kui te seda vajate assamblee protsessi, sa lähed, et avada selle pakendi kott.
Enamik meie tooted ei ole originaalpakendis. Me valida kõige sobivam pakendi järgi tooteid, mida osta. Veenduge, et meie tooted toimetatakse teie kätes.
1.Praegu saab maksta kasutades Visa, Master Card, Western Union, QIWI, Maestro ja panga ülekanne.
2.Kui shipp DHL,Fedex,UPS,kulu saab läbirääkimisi uuesti enne tellimused.
3.Makse ja kulusid ei sh kohalike maksude või mis tahes muud tasud import
4. Palun loetlege teie erisoove (tolliväärtuse deklaratsioon,jne)
5.

Tunnused

Vanus:
> 8 aastat vana
Sugu:
Unisex
Teema:
Lennukid
Skaala:
1
Brändi Nimi:
JIAJIALE
Tüüp:
DIY Hoone Mänguasjad/Mudel Hoone
Materjal:
Metallist
Mudeli Number:
816b
Hoiatus:
Tuleb hoolitseda väikeste osade
Kogus Komplekti Üksuste:
27
Kogus Komplekti Üksuste:
27