.

15m/50ft x 1 Tolline Must Heitgaasi Wrap Heitgaasi Turbo Soojuse Kollektori Header Wrap Väljalasketoru Wrap Heitgaasi Soojust Wrap Heat Shield

15m/50ft x 1 Tolline Must Heitgaasi Wrap Heitgaasi Turbo Soojuse Kollektori Header Wrap Väljalasketoru Wrap Heitgaasi Soojust Wrap Heat Shield

€ 13.51

Kaupadest
PoesSpetsifikatsioon
Nimi : Heitgaasi Wrap
Paksus : 1,5 mm
Laius : 50mm
Pikkus : 15m
Värv : Must
Kogus : 1 tk
Töötemperatuur : 1040°F/ + 560°C .
Toote Omandi
Väljalasketoru wrap koosneb kootud klaaskiud või rock kiudaineid, saadaval sidemega tahes läbimõõduga voolik või kaabel, mitte sidus, üldiselt spiraal nii 30-50% kattuvad kaste võib olla sidemega ei ole vaja eemaldada voolik ja kaabel.Võib lisada ka veidi rider mugavust, vähendades võimalust, et tõsine põletada lasknud, kui või kui hot väljalasketorust tuleb otse nahale.
Kiletamine heitgaasisüsteemi säilitab soojuse heitgaase, mis väheneb tihedus, ja võimaldab heitgaaside väljumise süsteemi kiiremini! Täiustatud heitgaaside roojase on tulemus, mis vähendab tarbimist temperatuuril, mis võrdub rohkem hobujõudu. heitgaasi wrap talub 1,040° F/ + 560°C, pidev temperatuur, ja 2000° F /1093°C temperatuuri naelu. Toodete kohandatud heitgaasi wrap saab kinnitatakse Soojus-Lips, vooliku klambrid, või traat.
Mootorratta Heitgaaside Wrap on asbestivabad ja valmistatud kõrge kvaliteediga klaaskiud lõng. Heitgaasi Wrap on ka mittesüttiv, samuti vee - ja seene-vastupidavad. Titaan heitgaasi ümbrised on valmistatud mis on valmistatud lava rock kiudaineid . Sellised wrap talub 1600° F /871°C pidev töö temperatuur ,kuni 2500° F /1371°C vahelduva soojuse.
Toote Taotluse
Tulekindlad , leegiaeglustajana, soojustus, isolatsioon, anti-vananemine, anti splash sula teras, veekindel, külglibisemise õli, anti-hape . See on laialt kasutusel heitgaaside süsteemi.
Toote Andmed ;


Tunnused

Mudeli Nimetus:
DTEW02501B1
Elemendi Läbimõõt:
2inch
Erilised Omadused:
Soojusisolatsioon,Parandada Heitgaaside Toru Täitmiseks
Kirje Pikkus:
15m
Väline Testimine Sertifitseerimine:
ISO9001
Materjali Tüüp:
Klaaskiud
Toote Laius:
1inch
Toote Kõrgus:
2inch
Brändi Nimi:
DEEP TECH
Toote Kaal:
0.6kg
Värv:
Must heitgaasi wrap
Total Length of Heat Wrap:
15m 50ft heitgaasi wrap
Paigaldada asukoht:
Motocycle and Car Exhaust Pipe