.

GY6 50cc 8 Masti Staatori 4 Juhtmete jaoks Roller ATV Go Kardisõit Mopeed (Free Shipping)

GY6 50cc 8 Masti Staatori 4 Juhtmete jaoks Roller ATV Go Kardisõit Mopeed (Free Shipping)

27.99
€ 27.00 -4 %

Kaupadest
Poes


Külasta www.Mortch Motor.com rohkem infot. ja üksused.
8 staatori mähis magneto tavaliselt kasutatakse 4-taktiline 50cc, 125cc ja 150cc GY6 roller mootorid. Ka mõnikord nimetatakse ka staatori comp.
4 soont : Kollane, Valge ots 3 pin emane pistik, Punane, Sinine ühe pin-koodi.
Mehaanika Märkus : 8 masti staatori töötab iga GY6 50cc 139 QMB (ja paljud teised, nagu 2-lööki) seni, kuni olete sobitamine 8 masti hooratas rootori minna ja see on 4/5 juhtmed. Kui te tellida staatori generaator, veenduge, et see sobib pooluste arv teie rootor oli tehtud. Ja vastupidises suunas, kui soovite, et hooratas, rootor, veenduge, et see sobib pooluste arv teie staatori. Kui sa pead nii, et sobitamine 8 masti generaatori staatori ja hooratas rootor. Need võivad tulla kas AC või DC, nii et veenduge, et see sobib oma mootorid elektrisüsteem.
Ühe Kasti pakitud 40pcs.
Mortch Mootori osad toetas Marki BAOTIAN, BASHAN, BENZHOU, VÕLUV, DAYANG, DINLI, FUXIN, GEELY, GILERA, HANGLONG, HAOJIN, HAOJUE, HONGZHOU, HUATIAN, JIAJUE, JIANSHE, JINLUN, JMSTAR, JONWAY, KAITONG, KEEWAY, KINROAD, KYMCO, LIFAN, LINGBEN, LINGTIAN, LINHAI, LINTEX, LONCIN, LONGJIA, MAWI, MEIDUO, MOTORRO, PIAGGIO, QINGQI, RHÖN, RIEJU, SACHS, SHINERAY, SKYGO, SUKIDA, VESPA, VONROAD, WANGYE, WONJAN, XINGYUE, XINLING, XINTIAN, YIBEN, YINGANG, ZHONGYU, ZNEN, ZONGSHEN, jne.
Märkus : Palun veenduge, et see roller osad sobib teie eelkõige scooter mudel. Paljud rollerid on sama nimi, aga kasutada erinevate osade sõltuvalt valmistamise aasta.

Tunnused

Brändi Nimi:
NIHAO MOOTOR
Toote Tüüp:
Mootorid
Mudeli Nimetus:
MIGY50-4039A
Toote Laius:
10cm
Toote Kõrgus:
9cm
Toote Kaal:
0.55kg
Elemendi Läbimõõt:
9cm
Materjali Tüüp:
Teras
Erilised Omadused:
Staatori
Nr. Silindrite arv:
1 Silinder
Nihe (ml):
50CC
Kirje Pikkus:
10cm
sobib mootori:
GY6 50cc/60cc/80cc/100cc