.

Suletud Ahela Servo Motor Driver SS880, 8.2 A, 20-80VAC või 36-110VDC. sest Nema 34 servo mootorid,Wantai CNC graveerija, lõikur

Suletud Ahela Servo Motor Driver SS880, 8.2 A, 20-80VAC või 36-110VDC. sest Nema 34 servo mootorid,Wantai CNC graveerija, lõikur

66.50
€ 63.00 -5 %

Kaupadest
Poes


See Punkt hõlmab :
1 TK Servo Juht SS880, 20-80 VAC,8.2 Tipp-Praegune,
1, Servo Motor Driver
Wantai SS880 Servo-Drive
20-80 VAC või 36-110 VDC, 8.2 APeak, Nr Tuning, Nulls kaotus Sünkroonimine
Sissejuhatus :
SS-sari pakub alternatiivi rakenduste jaoks, mis nõuavad suure jõudluse ja kõrge töökindlus, kui servo oli ainus valik, samas jääb see ka tasuv.
Süsteem sisaldab 2-phase stepper mootor koos täielikult digitaalne, suure jõudlusega, juhtida ja sisemise kodeerija, mida kasutatakse sulgeda positsiooni, kiiruse ja praegune kaart reaalajas, nagu servo süsteemid. See ühendab parima servo ja stepper mootor tehnoloogiat, ja annab kordumatu võimete ja lisaseadmed üle nii, kuigi kell murdosa hinna servo süsteemi.
Selle hea omadus on kiire reageerimine ja ei jahi muuta see ideaalne rakendusteks, nagu liimimine ja nägemise süsteemid, kus kiire liikumine lühikese vahemaa on vaja ja jahindus oleks probleem. Ja see on ideaalne rakendusteks, kus seade kasutab vöö-ajami või muul viisil, on madal jäikuse ja sa ei taha seda vibreerima, kui peatumine.
Funktsioon :
- 32-bit DSP põhineb vektori juhtimise algoritm ühendada eelis open-loop stepper harjadeta servo ajamid
- Aste/Suunas või CW/CCW käsk input
- Vaikimisi maksimaalselt 200 K sagedus; 500 K vabatahtlik
- Sisendpinge : 20-80 VAC või VDC 36-110
- Koormus-põhine automaatselt reguleerida, väljundvool 0-8.2 A
- Vaikimisi 4,000 (1/20) microstepping resolutsioon; 200-104,000 (kasv 200) tarkvara seadistatav
- Ei Lett ja nr kaotuse astmele. Suletud ahela vahel sõita ja aeti mootor kõrvaldada kaotus liikuda sünkroonimine avatud ahela takistusega süsteemid.
- Sujuv mootori liikumine; ekstra väike mootor, küte
- Kiire reageerimine, ei hiline ja null seadumisaeg
- Suure pöördemomendi juures käivitus-ja väike-keskmine kiirus; kõrge jäikus paigalseisvad
- No otsing on lihtne konfiguratsioon üle traditsioonilise servo süsteemid
- Ei ületamine; nr jahipidamise üle traditsioonilise servo süsteemid
- Palju odavamalt kui traditsioonilised servo süsteemid
Rakendused :
LEU sari pakub alternatiivi rakenduste jaoks, mis nõuavad suure jõudluse ja kõrge töökindlus, kui servo oli ainus valik, samas jääb see ka tasuv. Selle hea omadus on kiire reageerimine ja ei jahi muuta see ideaalne rakendusteks, nagu liimimine ja nägemise süsteemid, kus kiire liikumine lühikese vahemaa on vaja ja jahindus oleks probleem. Ja ma t on ideaalne rakendusteks, kus seade kasutab vöö-ajami või muul viisil, on madal jäikuse ja sa ei taha ma t vibreerima, kui peatumine.

Tunnused

Mootori Tüüp:
dc mootor