.

Silindri PBDA6*30 YAMAHA Pick ja Koht Masin

Silindri PBDA6*30 YAMAHA Pick ja Koht Masin

€ 38.50

Kaupadest
Poes


Silindri PBDA6*30 YAMAHA Pick ja Koht Masin
Umbes Vedu :
Teeme re-testimise osad rangelt enne shipping.
Hakkab laev see 1-3 tööpäeva jooksul peale maksta Aliexpress.Kui saatmise ajal,see võtab tavaliselt aega 3-7 workding päeva DHL/UPS/FEDEX. Kui saata EMS, tarneaeg võtab 15-25 päeva.
Palun kinnitage oma aadress on õige ja kättesaadav Aliexpress enne ostu sooritamist. Kõik mitte-saadud esemed, mis on põhjustatud vigane aadress registreeritud Aliexpress harjumus saada meie täieliku tagastamise või asendamise poliitika.
Kuna ostja, see on sinu kohustus maksta tulumaksu, kui te teete, et välismaalt. Meie hind ei sisalda maksud, KÄIBEMAKSU ega muid varjatud tasusid.
Tagastamine ja Tagastamise :
Tagasi taotletakse tõttu, et toode on katki eritingimused ja vääramatu jõud, see võetakse vastu 7 päeva jooksul pärast maatüki. See tuleb sellest teatada enne kauba tagasi. Me jätame endale õiguse keelduda mis tahes nõue, mis teavitab müüja kauem kui 7 päeva. (Nb : tagastatav toode tuleb tagastada originaal pakendi ja peab olema heas seisukorras).
Kõik tagastatud esemed tuleb teatada, kui te tagastamise, kompenseerimise ja re-kohaletoimetamise läheb pärast tagastatud teemad laekunud müüja poolt.
Laevandus ja käitlemise tasu ei tagastata. Ostja vastutab postikulud tekivad laevanduse tooteid tagasi. Ja on ka maksma teise kohaletoimetamise kulusid.
Tagasiside Poliitika :
Tagasiside on meile väga oluline!
Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!
Kui teile saadeti objekt ja sellega rahul, palun jätke meile positiivset tagasisidet. ja sa ka saad 5 Hinded tagasiside.
Palun ärge jätke neutraalne või negatiivne tagasiside ilma teatise koos meiega. Me püüame oma parima, et lahendada probleem teie jaoks.
Gaiet Elektroonika

Tunnused

Mudeli Number:
PBDA6*30
Tüüp:
Silindri