.

T-B-5025 DIY käsitsi valmistatud nahast messenger bag pruun muster [B-5025] riistvara tarvikud

T-B-5025 DIY käsitsi valmistatud nahast messenger bag pruun muster [B-5025] riistvara tarvikud

€ 7.74

Kaupadest
Poes


Ostja Teade
1, Hiina post air mail teed ja Hiina post air parcal, et nii on odavam. Kuid nende transportimise kiirus on väga aeglane, eriti Vedu Venemaale. Seega, enne ostu palun kaaluge hoolikalt, mis transpordivad, kuidas te kasutate. Kõik Tellimused toimetatakse kohale juures esimest korda, kui me võtame vastu tellimusi. Palun ärge taotleda vaidluse aeglane kiirus Hiina post air mail ja Hiina post air parcel viisil. Sa selct nii, sa pead seda endale lubada aeglase kiiruse.
2, Meil on õigus muuta väljendada viisil , vastavalt tegelikele väljendada seisu. Palun ärge vaidluste express ekspediitor muutmine.
3, Me veenduge, et kõik tooteid pakume on hea enne sünnitust. Me ei võta lasti tagasi. Me ei saa endale resposibility toodete katki transport. Kui olete leidnud toode ia katki enne allkirjastamist, võtke palun ühendust oma kohaliku ekspediitor hüvitist saada.Palun ärge vaidluse jaoks on see probleem.
4, Me ei ole nõus halb kommentaar alla 3-algab erilist soodushinnaga tooteid.
5, Enne kui Märk tooteid, pea meeles, et vaadata, kas pakendite ja tooted on hästi. Me veenduge, et kõik tooted on pakitud hästi enne sünnitust. Kui toode ei tööta või katki,siis võtke palun ühendust kohalike express ettevõte või ekspediitor, et saada hüvitist. Me ei saa endale carge toote katki.
6, Palun kontrollige oma inglise Aadress, mobiiltelefoni number, telefoni number. Veenduge, et nad on tõhusad.
7, Kui sa ei mõista meie üle 6 esemed, tere tulemast osta meilt. Siin on meil kõige konkurentsivõimelisi tooteid.
8, suve riideid, palun võtke meiega arenenud, et kinnitada, kui need on laos, arenenud.
Naudi oma shopping ajal. Kõik küsimused teretulnud meiega ühendust igal ajal, me teile vastuse sind esimest korda.Kui olete rahul meie toote, pea meeles, et anda 5 algab ja hea kommentaar. 5% soodustust võib anda järgmise järjekorras.

Tunnused

värv:
paberile joonistus, valmis kott 30 päeva
Materjal:
Paberi Kasti
Mudeli Number:
17072408