.

63cm Pikk Pulm laualühtreid koos kristall-kausid Pulm teenetemärgi Tabel keskpunkt 10 tk/palju

63cm Pikk Pulm laualühtreid koos kristall-kausid Pulm teenetemärgi Tabel keskpunkt 10 tk/palju

€ 532.00

Kaupadest
Poes

Suurus Info : Kõrgus 63cm Värv : Kuldne Materjal : Metall Tähelepanu : lihtne transport, saadame osad eraldi, siis on vaja koguda neid ise, see on väga lihtne : ) Kui teil on vaja muid värve, saame ka teile, lisateavet, võtke meiega ühendust : ) hind on ainult lill seisab ja ilma muid tarvikuid nagu lill jne.. Me püüame oma parima, et paketi kaupa väga hästi,kuid mõned ajad pikaajalise tarne,seal võivad olla mõned veidi scrach või out-of-kuju,kuid see ei mõjuta hea välimus ja kasutamine,me ei saa nõustuda mis tahes vaidlus või toetuse tõttu.loodan, et saate aru!
Veenduge, et teie pakett on võimalik jõuda, kiirem ja turvalisem , pls jätke selgelt shipping details,Kui sa tahad teha suur,et, palun võtke minuga e-posti teel,et kõik laeva poolt ookeani ja tasumine panga või western union.
Märkus : Igal kliendil on oma kohustus maksta makse oma riiki. Me kinnitame, et tegelik väärtus, kui tarne agent nõuda kauba eest mida oled tellinud, kui sa ei jäta mingeid teateid, kui olete tellimuse, siis pole probleem, kui sa tahad, et me seda tunnistada madal väärtus oma kaupu, kuid te ei tohiks võtta riski, on amerced teie kohandatud. täname oma arusaamist ja koostööd.

Tunnused

Metalli Tüüp:
Sulam
Stiil:
Euroopa
Sobitamine Küünal:
Väike Tealight
Käsitöö:
Jah
Funktsioon:
Sobitamine Blokeerida Küünal
Brändi Nimi:
CrystataShine
Tüüp:
Laualühtreid
Materjal:
Metallist
Mudeli Number:
xxx
Kasutamine:
Pulmad