.

Enimmüüdud kaasaskantav tööstus jää valmistamise masinad bullet jäämasin ice cube tegemise masin tasuta shipping

Enimmüüdud kaasaskantav tööstus jää valmistamise masinad bullet jäämasin ice cube tegemise masin tasuta shipping

€ 906.50

Kaupadest
Poes


Enimmüüdud kaasaskantav tööstus jää valmistamise masinad bullet jäämasin ice cube tegemise masin tasuta shipping
Kaasaskantav tööstus jää valmistamise masinad bullet jäämasin ice cube tegemise masin sissejuhatus : 1 Kõik roostevabast terasest disain, ilus ja üllas. 2 Mikroarvuti kontrolli süsteem, täielikult automaatne, vähem rike 3 Kasutades kuulsa brändi kompressor, kõrge efektiivsusega vertikaalne jää sahtel, jää valmistamine kiiresti. 4 Stop töötab ilma kas võimu või vesi. 5 304 roostevabast terasest kest, imporditud kompressor ja veepump.
Kaasaskantav tööstus jää valmistamise masinad bullet jäämasin ice cube tegemise masin tehniline parameeter :
Mudeli Nr.
Pinge
Võimsus
Toote Suurus
Väljund
Külmaaine KN-ZB50 A
220 V
300 W
520*550*880 mm
25 KG
R134a
KN-ZB80 A
220 V
400 W
5 0 0* 432 *8 1 0 mm
40 KG
R134a
KN-ZB120 A
220 V
500 W
500*577*855mm
50 KG
R134a
KN-ZB150 A
220 V
600 W
50 0* 577 * 855 mm
75 KG
R134a
Kaasaskantav tööstus jää valmistamise masinad bullet jäämasin ice cube tegemise masin pildid :
Kaasaskantav tööstus jää valmistamise masinad bullet jäämasin ice cube tegemise masin andmed, pildid :
Kaasaskantav tööstus jää valmistamise masinad bullet jäämasin ice cube tegemise masin tagasisidet ja pakkimine :
Firma andmed : 1 Meie firmaZHENGZHOU TEADA MASINATE, omab rikas ekspordi kogemus aastaid. 2 eeliseks hea maine ja suur sortide kõrge kvaliteedi ja odavamad tooted, meil on eksporditud masinaid Ameerikas, euroopa LIIDU, Lõuna-Ameerikas ja Kagu-Aasias jne. ja hästi hinnatud meie ostja.
Tagasiside : 1 Me hellitada iga klient. Seega, teie tagasiside on meile äärmiselt oluline. 2 Kui te vastama meie kauba, palun veeta lihtsalt ühe minuti jooksul lahkuda positiivne tagasiside, kus 5 tärni. Me hinnatud oma headust. 3 Kui olete kohanud mingeid probleeme, kasutades meie kauba, palun võtke meiega enne lahkumist tahes neutraalne või negatiivne tagasiside. Me lahendada kõiki probleeme teile. 4
Tagastamise tagasi kliente, siis pakume suurt allahindlust ja päris kingitus tänan teid toetuse eest.
Kaasaskantav tööstus jää valmistamise masinad bullet jäämasin ice cube tegemise masin maksmine : Palun pane tähele : 1 Kui soovite meid aidata teil korraldada vedu ja kättetoimetamine, et teie lähim meresadam, valige palun vedu meritsi (meresadam, et sadam); Kui soovite meid aidata teil korraldada vedu ja kättetoimetamine pöörduge lähimasse lennujaama, palun vali saadetise lennukiga (lennujaama lennujaamade ) ; Kui soovite meid aidata teil korraldada vedu ja kättetoimetamine, et oma kodust aadressi, siis palun vali saadetise poolt internationalexpress,suchas TNT,DHL,FEDEX (doortodoor ) ; 2, Kui te otsustate vedu lennukiga / international express, külmutusagensi on eemaldatud enne shipping, sest see on keelatud lennukiga. Nii, teil on vaja täita külmutusagensi enne kasutamist, täpsemalt, me teile teatada kohe, kui saate masin. 3 Kui teil on valida tasuta shipping üle mere, meie pakkumine põhineb CNF kaubanduse osas! See tähendab, pärast saabumist sihtkohta sadam, ostja pead maksma sihtkohta port tasud (nagu näiteks terminal käitlemise kulud, dokumendid tasud, ladustamise tasud, jne), maksu-teha tollivormistuse ja korja kaupade. 4 Pärast pikka transport üleandmine, toob paratamatult kaasa külmutusagensi refluks ja muude nähtuste, kui uus osta praetud jäätise masin lendas kasutamine võib põhjustada kompressori põletada. Niisiis, palun pane uus masin põrandal 12 tundi enne kasutamist. 5 Ostjad peaksid kontrollima pakendi / kauba põhjalikult enne allkirjastamist kauba kättesaamisest. Kui seal on mis tahes kahjude, võtke palun ühendust oma kohaliku TNT / DHL / Fedex, et küsida, kaebuste ja väidete VÕI võtke meiega ühendust 24 tunni jooksul.

Tunnused

värv:
express
Mudeli Number:
KN-80A Kaasaskantav ice cube tegemise masin
Tüüp:
Õhk-Jahutus
Võimsus (Quart):
KN-80A Kaasaskantav ice cube tegemise masin
Võimsus:
>1501ml
sertifitseerimine:
CE
Võimsus (W):
400W
Mudeli Number:
KN-80A Kaasaskantav ice cube tegemise masin
Pinge:
220/110V 50/60HZ
võimsus:
400W
Kaal:
40KG
Suurus:
500*432*810mm
sertifitseerimine:
CE
Materjal:
Toidu-Grade Roostevabast Terasest
Võimsus:
40kg
Refrigrant:
R134a
WhatsApp:
0086-17719878440