.

R134A Panama top jäätise masin külm, kivi, marmor, plaat top pehme jäätise masin

R134A Panama top jäätise masin külm, kivi, marmor, plaat top pehme jäätise masin

€ 978.60

Kaupadest
Poes

R134 A Panama top jäätise masin külm, kivi, marmor, plaat top pehme jäätise masin
top jäätise masin külm, kivi, marmor, plaat top pehme jäätise masin parameeter Kirje Nimetus Pehme Jäätise Masin Mudel KN-mkk-4800 Mõõtmine 240*640*650mm Märgitud võimsus 500w Määratud pinge 220 V/50 HZ võimsus 5 L/h Bruto/Neto Kaal 35kg Külmaaine R134 A Värv Kollane/must top jäätise masin külm, kivi, marmor, plaat top pehme jäätise masin omadused 1 ultra-väike suurus jäätise masin võib öelda, et see stiil maailma väikseim kaubanduslik desktop jäätise masin 2 kuningas kulu, riigi kõige soodsama kaubanduslik jäätise masin 3 kuninga kulud, riigi kõige soodsama kaubanduslik jäätise masin 4 super energiasäästu, 10 tundi tööd nii kaua, kui 2 kraadi, elekter, Energia Kuningas 5 koos automaatse loenduri funktsioon 6 automaatne identifitseerimise süsteemi, et kaitsta töökindel 7 automaatselt lahti vöö kaitse 8 külmutatud silindri automaatse häire kaitse meeldetuletus top jäätise masin külm, kivi, marmor, plaat top pehme jäätise masin toote top jäätise masin külm, kivi, marmor, plaat top pehme jäätise masin piltide top jäätise masin külm, kivi, marmor, plaat top pehme jäätise masin pakett
top jäätise masin külm, kivi, marmor, plaat top pehme jäätise masin tagasiside
top jäätise masin külm, kivi, marmor, plaat top pehme jäätise masin sertifikaat
Ettevõtte Info Meie ettevõtte ZHENGZHOU TEADA MASINATE , omab rikas ekspordi kogemus aastaid, mis on spetsialiseerunud trükkimise seadmed . Eeliseks hea maine ja suur sortide kõrge kvaliteedi ja odavamad tooted, meil on eksporditud masinaid Ameerikas, euroopa LIIDU, Lõuna-Ameerikas ja Kagu-Aasias jne. ja hästi hinnatud meie ostja.
Pange tähele, kui beblow !!! 1, Kui valite " meritsi, Laevandus ", me aitame teil korraldada vedu mere-ja kohaletoimetamise oma lähim meresadam! Kui laevanduse, mere -, meie pakkumine põhineb CNF kaubanduse osas! See tähendab, pärast saabumist sihtkohta sadam, ostja pead maksma sihtkohta port tasud (nagu näiteks terminal käitlemise kulud, dokumendid tasud, ladustamise tasud, jne), maksu-teha tollivormistuse ja korja kaupade. 2, Kui valite " Shipping lennukiga ", me aitame teil korraldada vedu lennukiga-ja kohaletoimetamise oma lähimast lennujaamast! Kui vedu lennukiga, pärast saabuvad lennujaama , ostja vaja makse maksta, et teha tollivormistuse ja korja kaupade. Kui vedu lennukiga, külmutusagens on eemaldatud enne shipping, sest see on keelatud lennukis. Nii, teil on vaja täita külmutusagensi enne kasutamist, täpsemalt, me teile teatada kohe, kui saate masin. 3 Kui valite " Shipping express ", me aitame teil korraldada saadetise rahvusvaheliste express (nagu DHL / TNT / FEDEX,JNE) ja otse kohaletoimetamise oma aadress (UKSEST ukseni TEENUS)! Kui saadetise express, pärast saabumist , ostja vaja vaid makse maksta, on ok. Kui saadetise e xpress , külmutusagens on eemaldatud enne shipping, sest see on keelatud lennukis. Nii, teil on vaja täita külmutusagensi enne kasutamist, täpsemalt, me teile teatada kohe, kui saate masin. 4 Kui valite " Shipping rongiga ", me aitame teil korraldada vedu Rongiga + Veoauto ja otse kohaletoimetamise oma aadress (UKSEST ukseni TEENUS)! Kui saadetise Rongi + Veoauto , pärast saabumist, sa ei pea maksma enam! meie pakkumine on juba kantud maksu-ja tolliameti tasud! Seda meetodit peamised, mis sobib klientide pärit Venemaa , Kasahstan, Kashmir, Mongoolia, usbekistan, ja muud sise-riik. 5, Kui valite " Ei kuulu kauba ", me aitame teil korraldada tootmise, vahepeal me võtame sinuga ühendust ning soovitame teile sobivaima saadetise meetod vastavalt oma olukorda! 6, Pärast pikka transport üleandmine, toob paratamatult kaasa külmutusagensi refluks ja muude nähtuste, kui uus osta praetud jäätise masin lendas kasutamine võib põhjustada kompressori põletada.

Tunnused

värv:
220V, 110V
Võimsus:
Mudeli Number:
KN-MKK-4800
sertifitseerimine:
CE
Võimsus (Quart):
5L
Tüüp:
õhu jahutamine
Võimsus (W):
500W
Nimi:
top jäätise masin külm, kivi, marmor, plaat top pehme jäätis machin
Funktsioon:
KN-MKK-4800
mõõtmine:
240*640*650mm
Nimetatud võimsus:
500W
Määratud pinge:
220V/50Hz
Võimsus:
5L/h
Bruto - /netokaal:
35kg/50kg
Packaging size:
330*720*820mm
Külmaaine:
R134a
värv:
kollane/must