.

Pan malmi kodu õues ringi grill plaat kahepoolne raud plaat grill Takoyak

Pan malmi kodu õues ringi grill plaat kahepoolne raud plaat grill Takoyak

€ 73.50

Kaupadest
Poes


Kui sa saad malmist toode. kontrollige, kui kaupade või purustamata pikk aeg, transport. Kui ilm on väga külm, kui saad paki tagasi väljastpoolt, ei pane wok otse tulekahju toatemperatuuril aja Kohta, kauba kaalu Iga partii võib olla erinev kaal See ei mõjuta kauba kvaliteedi KASUTA :
Pärast pott keedetud : Uus malmist pott peab olema keedetud enne kasutamist!
Nagu allpool kirjeldatud :
Esiteks,puhas uus pott põhjalikult. Teiseks, parch see üle keskmise kuumuse, kuni ei ole vett. Seejärel vähendada väikese tulekahju(ei lülita välja)ja vala mõned toiduõli. Korja kudede pulkadega või klamber. Võid ka kasta koe veidi õli määrida iga nurga pot 3 kuni 5 minutit, selle asemel, valades mõned õli, kuid olge ettevaatlik kuuma. Kui teil on seanahk, soovitame kasutada seda lõpetada sammud eespool. Potti saab kasutada tavaliselt pärast seda, kui see loomulik jahutus.(Protsessi pott keedetud saab teha ikka ja jälle. Kaks või kolm korda on parim soovitus.)
Kuna see on uus, mõned nõuanded, tuleb kasutada selleks, et teha see nonstick algfaasis kasutades. Parch see üle kõrge kuumuse pärast seda puhastada, kuni ei ole vett. Vala mõned toiduvalmistamis õli üle keskmise kuumuse pärast seda täiesti kõrbenud. Lisa mõned koostisosad pärast viimistlusõli. Õhtusöök saab keedetud üle madala või keskmise soojuse. Nii, et see säästab aega, jõupingutusi ja raha.(ultra-tugev salvestusruum malmist poti. Keskmise soojuse kohaldatakse pärast pot on suur soojendatud või see toob kaasa toitainete kadu, kõrge kuumuse.) Potti tuleb puhastada puhtalt ja määrdunud õhuke kiht taimeõli pärast kasutatakse, et muuta see paremini kasutades.
Märkus : Toit tuleb eemaldada nii kiiresti kui see on keedetud, et vältida rooste ja raua lõhn.
Soe vesi tuleb kasutada nühkima pott ja parch vesi see pärast kasutamist. See on parem määrida kiht taimeõli.
Kui seda ei kasutata pikka aega, pap õhuke kiht taimeõli üle vastavalt samme pott keedetud.
Kui on roostes, pesemine pad kasta mõned soola saab eemaldada rooste ja lõhn. Seda saab taaskasutada uute sooritades samme pott keedetud.
mitte kasutada pesuvahendit,ei tohi kasutada metallist harjaga puhastada wok

Tunnused

Tüüp:
Pannid
Poti Kaas Tüüp:
Ilma Poti Kaas
Wok tüüp:
Mitte-lakk
Brändi Nimi:
ÕNNELIK CZY
Metalli Tüüp:
malm
Pannid Tüüp:
Griddles & Grill Pannid
Materjal:
malm