.

Smart home 220V 2CH RF Wireless Remote Control Switch õppe-kood 1tk recevier + 2 saatjat

Smart home 220V 2CH RF Wireless Remote Control Switch õppe-kood 1tk recevier + 2 saatjat

9.87
€ 9.00 -9 %

Kaupadest
Poes

220 V 2 CH RF Wireless Remote Control Switch, õppe-kood M4 T4 L4 reguleeritav 2pc * Saatja 1tk * Vastuvõtja ettevõte saab remote control board, sobib anti-theft alarm, puldiga elektrilised uksed ja Aknad, signaali-kontrolli, tööstuselektroonika, elektripliit juhtimisahela ning tõste-ja nii edasi. Kaugjuhtimise lüliti moodul relee kontakt väljund iseseisvalt, sobib väga hästi otsese kontrolli igasuguseid juures;Toodete vastu traadita fikseeritud kood tehnoloogia, isotroopne, noninterference lüliti. Kaugjuhtimise lüliti vooluringi osa materjalid ostjad võivad kontrast
Tööpinge : 220 V
Max load current : 10 A
Töösagedus : 315 MHZ/433 MZH( Sagedus võib olla kohandatud)
pange palun tähele, et siin on komplekt , me oleme teinud seda tööd varem koos me laev , nii et sa ei pea hooli, mida sagedus on nad . ainult keegi, kes ostavad vastuvõtja või saatja üksi ,ta peab hoolid sagedus sobitada .
Vastuvõtja tundlikkus : : -105 Db
Töötemperatuur : -10 ' C - +80 C
Väljund viis : Hetkeline.Lülitab. Suletud on Reguleeritav poolt Jumper Vastuvõtja .
Kood tüüp : Õppe-koodi
Edastamise kaugus : 20-100 M
töö/väljund viis
Jog/Hetkeliselt :
vajutage üks nupp töötab /ON. vabastage oma sõrme sama nuppu stop/OFF . üks kanal lüliti(vastuvõtja) on vaja üks nuppudega kaugjuhtimispult (saatja )
Self -lock/Toggle :
vajutage üks nupp, üks kord töötab/ON . vajutage sama nuppu uuesti, on stop/OFF . (ühte kanalit vahetada(vastuvõtja) on vaja üks nuppudega kaugjuhtimispult (saatja)
lnter-lukustus /Lukustuse : vajutage üks nupp töötab/KOHTA ,vajuta teist nuppu stop/OFF . ( ühte kanalit vahetada( vastuvõtja )on vaja 2 nuppudega kaugjuhtimispult (saatja )
Õppimine Meetod :
Vajutage õppe nuppu, see tähendab, et see on hakanud uuringus kui märgutuli vilguvad . siis vajutad mingit nuppu puldi, et transmite signaali . see tähendab, õpib edukalt kui indikaator välk 2 korda, kuni tuli kustub .
Kaugjuhtimispult (saatja)
Kaugjuhtimispult :
Tööpinge : DC12 V
Tegutsevad praegu : 30 MA
Töösagedus : 315 MHZ/433 MHz
Sagedus Kaugus : 20-200 M
(palun pange tähele, et on ideaalne vahemaa ilma block ja signaali häirida , see tõuseb ja langeb umbes 10%-50% plokki ja signaal häireid ).
Märkus : 433mhz ja 315 mhz on olemas ,315mhz tuleb saata, kui ei ole nõudlust sagedus
Komplekti Kuulub :
1 x Vastuvõtja ( koos kaanega )
2 x Saatjat ( koos akuga )

Tunnused

Mudeli Number:
220V-2ch
Brändi Nimi:
SAJANDI AOKE
Jaam:
2
Pakett:
No
Traadita Side:
RF
Kasutamine:
Universal
Sagedus:
315mhz /433mhz