.

127V Suurus 4/4 VIIUL VÖÖRI süsinikkiust Tuum Pernambuco Naha Stick Snakewood Konn Loomulik Hobusejõhvist Viiul Osad Tarvikud

127V Suurus 4/4 VIIUL VÖÖRI süsinikkiust Tuum Pernambuco Naha Stick Snakewood Konn Loomulik Hobusejõhvist Viiul Osad Tarvikud

98.00
€ 69.00 -30 %

Kaupadest
Poes


Süsinikkiu Core Lamineeritud Pernambuco Nahk
Täidlane ja magus toon
Unikaalne kombinatsioon süsinikkiust core ja reaalne Pernambuco, mis on lamineeritud läbi traditsioonilise vibu tegemiseks käsitöö oskusi.
Juuksed on loomulik, Mongoolia hobusejõhvist parima kvaliteediga. Ilus snakewood konn koos Fleur-de-lys. Kõik osad on paigaldatud sama tegija algusest lõpuni isegi puhastamist. Kui soovite vibu puidust vibu on tunne & vaadates, samuti süsinikkiust vööri agility & stabiilsuse ja vastupidav, see vibu teeb teil on tunne, igav!
Iga Vingo Bow loodi põhjalikult ja professionaalselt. Me kontrollige alati, iga detail kaks korda enne shipping. Siis on tagatud meie firma poolt
Edasimüüjad on teretulnud! Meil puudub logo versioon, või trükkida oma logo, kui kogus ulatuda 10 tükki!
A-B-C Garantii
A. 2 Nädalat, Raha Tagasi - võtame tagasi tagastamiseks, 2 nädala jooksul pärast seda, kui olete saanud see, kui ta on kvaliteediga seotud probleeme.
B. 1 Kuu Tagasi - Nagu meie garantii, ostja saab selle tagasi 1 kuu jooksul jaoks sama uus punkt kui on mingeid probleeme.
C. 3% viivitus allahindlus teie Paypal või 8% soodustust oma järgmise järjekorras. (Sõnum meile seejärel, aitäh.)
Meenutavad
Ostja vastutab saabuvad vähem kohustusi võib-olla. Kuid me ei vali üksus, kui Kingitus või Proovi ja vähem kui kuulutada väärtus, mostely see võib aidata teil vältida maksude isegi toimunud.
Probleem ?
Iga probleemi, kui saate Sõnumi Meile Alguses, me lahendame teie probleemi alguses ja pakuvad täieliku raha tagasi garantii.

Tunnused

Mudeli Number:
127V
Brändi Nimi:
VingoBow
Kasutamine:
Viiul Kasutada
Suurus:
4/4 (approx. 74.5cm)
Kaal:
Approx. 62g
jõudlus:
Kontsert
konn:
Snakewood Ilus Fleur-de-lys
värv:
Pruun
Juuksed:
Looduslik Mongoolia Hobusejõhvist
Tüüp:
Suurus 4/4 Süsinikkiust Viiul Vööri
Liitmikud:
sulam, messing
Stick:
Süsinikkiust Tuum Pernambuco Nahk