.

F17430 Walkera F210 RC Helikopter Quadcopter varuosad F210-Z-07 Vasakul Küljel, Paneel Plaat

F17430 Walkera F210 RC Helikopter Quadcopter varuosad F210-Z-07 Vasakul Küljel, Paneel Plaat

2.54
€ 2.00 -21 %

Kaupadest
Poes

Oluline Informaiton Klientidele :
Pange palun tähele, et alates Veebruar.- 1. Veebr. 21. on Hiina Kevadel Festival Puhkus , enamik tehaseid ja l ogistics ettevõtted on suletud, tellimusi saab viivitus veetud, et kui teil on mingeid taotluse tarneaeg, palun võtke minuga ühendust enne tellimist, tänud ette.
(Minu puhkus algab Veebruar.10. Veebr.21. , teenus ei vasta sõnumid selle aja jooksul, nii et ärge muretsege.)
Palun võtta "Viivitus Probleem Logistika" arvestada enne ostu. Ja Kliendid vajavad, et saada kava "Ootan Ettevalmistamine",Palun ärge jätke negatiivset tagasisidet või muuta väidavad, ilma kontakt.
Müügi Tipp Hooaeg,Maatükkide Mahajäämus Probleem iga Post Office, mis on Spetsiaalselt Enamikus Lääne-Euroopa Riikides,Maatükid' Kättetoimetamine lükkub edasi,Seal on Peamiselt Mõjutatud Riigid, Euroopa, Venemaa, Brasiilia ja nii edasi.
Aliexpress Heaks kiidetud SaadetiseHiina Post Tavaline Väike Pakett Plus(Müügi Tipp Hooaeg,Me garanteerime 60 päeva tarne peamised riigid ; 80 päeva, et Brasiilia!) PS : toodet, hinda ja laevandus tasud ei sisalda ühtki maksu, tasu, maksab tulumaksu on e väga kodaniku kohustus, ja see on ostja vastutusel, kui teil on mõni probleem, siis palun pöörduge otse mulle.
Walkera F210 RC Helikopter Quadcopter varuosad F210-Z-07 Vasakul Küljel, Paneel Plaat
Kirje Nimetus : F210-Z-07 Vasakul Küljel, Paneel Plaat Pakett sisaldab : 1 TK F210-Z-07 Vasakul Küljel, Paneel Plaat

Tunnused

Drones Tarvikud Tüüp:
Prop Protector