.

Samsung SHS-P718 Sõrmejälje Digitaalne Door Lock / Push Pull Ukse Lukk Hõbeda Värvi Suur Tappima inglise Versiooni

Samsung SHS-P718 Sõrmejälje Digitaalne Door Lock / Push Pull Ukse Lukk Hõbeda Värvi Suur Tappima inglise Versiooni

€ 357.00

Kaupadest
Poes


Värv : Hõbedane
kui soovite kuld või kohvi värvi ,palun leia neid oma laos.
4 viise, kuidas avada uks :
sõrmejälg, parool, sisestage, kaardiga
Palun andke teada, avatud suunas, vajutage ruumi või tõmba maha tuba.
Tavaliselt me eemaldage aku parema transport.
Kõige mugavam on tegutseda uksed, ei pööra, kuid Push! Push Pull Innovatsiooni.
Push väljastpoolt! Tõmba sees! Koos Push Pull disain tõusta, annab rohkem mugavust igapäevaseks ukse toimingud.
Just nagu töötavad auto uksed, ÜKS Samm Push ja Pull(üks samm avada ja sulgeda) innovatsiooni avaneb uus võimalus tegutseda elamu uksed kunagi mugavam ja mugav.
Mugav autentimise meetodid, mille eesmärk on vähendada muretse võtme kaotus või parooli häkkimine, see state-of-the-art sõrmejälje tuvastus süsteem suurendab ohutust ja turvalisust. Suurendada kasutaja mugavuse lihtne ukse avamise ja sulgemise juurdepääsu funktsiooni klahvile paneel on kaetud automaatselt pärast nupu uks on keskus avatud lock nuppu, suurendades seeläbi turvalisus fingerprint identification paneel. Võimalik registreeruda ja ära tunda 100 sõrmejäljed,see turvaline smart ukse lukustus süsteemi saab samuti kasutada väikeste ja keskmise suurusega ettevõtteid.
Kahekordse Authentication Mode seadistus, kodu turvalisus on tugevdada ja võimaldab suuremat turvalisust juurde. Ukse avamise juurdepääsuks on vaja kaks autentimine kontrolli,mõlemad parool ja sõrmejälje süsteemi sisend-seega see on ohutum ja turvalisem. See on hädavajalik, et kuigi Topelt Authentication Mode on sisse lülitatud, siis ärge unustage parool.
Varustatud IR sensor automaatselt aktiveerib Teretulnud Funktsioon, kui andur tuvastab mis tahes liikumine vahemikus 70cm.
Ukse dokk automaatselt teavitab oma staatust, touch panel, väljapanek teateid nagu Lukustatud ja Lukustamata,mis lisab väärtust iga päev kasutamise kogemusi.
Kõik tarbijad, kes soovivad öö üritusi, ilma et äratada teiste pere liikmete puhul, nagu lapsed ja imikud, kuidas Mode funktsioon on lahendus, kui see ajutiselt plokid ukse tööhelide.
Enne parooli sisestamist vajutage [*] nuppu, Viisil Režiim on aktiveeritud, et kõrvaldada mis tahes digitaalne kõlab ukse operatsiooni(parooli sisestamine helid, kõne-kirjad jne.) ajutiselt.
Kui doorlock varustatud dual kaitse kindlad struktuurid ja anti-hacking lahendus. Tugev struktuur on moodustunud, tugevdades nii hakkama ja peamised keha tootma rohkem tahke tulemusi, anti-hacking lahendus lisatud parool ja krüptimine, mis takistab sunnitud välise sissetungi maksimeerida kasutaja ohutust.
Lihtsa One Touch "Kodu Kuju" nuppu, kasutajad võiks anda igasuguse välise sissetungi ajal üritusi. Ajal funktsiooni aktiveerimise, alarm kellamäng murrab välja, kui sissetungija sisestatud alates windows, verandad jne. muud kui uks(koos paigaldatud doorlock) püüdma tegutseda doorlock majas
Kodu turvalisuse funktsioon
Kohaletoimetamine tingimused :
Me ainult laeva kinnitas sätestatud aadressil aliexpress. Enne maksad, siis palun veenduge, et teie aadress vastab aadressi soovid meile laeva
Kohaletoimetamine Meetod :
Kõik kaubad saadetakse DHL,EMS jne. kuna tegelikku olukorda.
tarneaeg :
Kõik kaubad saadetakse jooksul 48 äri tundi pärast makse saamist (välja arvatud laupäeval ja pühapäeval)
Kui sul on mõni küsimus, palun andke meile teada.Aitäh!

Tunnused

Brändi Nimi:
Samsung